Vairāk sporta, mazāk reklāmas

23.02Basketbols BBL ceturtdaļfinālā “Valmiera/ORDO” tiksies ar Valeikas un Čižauska pārstāvēto Prieņu “Vytautas” „Triobet” Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālā „Valmiera/ORDO” pretiniece būs lietuviešu Prieņu „Vytautas”, kura savā astotdaļfinālā divu spēļu summā pārliecinoši pārspēja Pērnavas komandu „Port of Parnu” (100:55 un 89:54). (0)
21.02Basketbols „Valmiera/ORDO” uzveic „AVIS Rapla” un otro gadu pēc kārtas sasniedz BBL ceturtdaļfinālu Otrdien, 21.februārī „Valmiera/ORDO” „Triobet” Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla atbildes spēlē ar rezultātu 87:81 (divu spēļu summā 165:146) pārspēja „AVIS Rapla”, tādējādi otro gadu pēc kārtas sasniedzot „Triobet” BBL ceturtdaļfinālu. (0)
20.02Basketbols Rītvakar Valmierā izšķirošā cīņa par „Triobet” BBL ceturtdaļfinālu Rītvakar, 21.februārī plkst 18.30 „Triobet” Baltijas Basketbola līgas astotdaļfināla atbildes spēlē „Valmiera/ORDO” savā laukumā uzņems „AVIS Rapla”. Lai iekļūtu „Triobet” BBL ceturtdaļfinālā, valmierieši nevar atļauties zaudēt ar vairāk kā 13 punktu starpību. (0)
08.02Basketbols ”Valmiera/ORDO” no Raplas pārved 13 punktu handikapu Otrdien, 7.februārī "Triobet" BBL astotdaļfināla pirmajā spēlē izbraukumā "Valmiera/ORDO" ar rezultātu 78:65 pārspēja „AVIS Rapla”, tādējādi pirms 21.februārī gaidāmās atbildes spēles iekrājot 13 punktu handikapu. (0)
06.02Basketbols Baltijas līga: sākas izslēgšanas turnīrs Pirmdien, 6. februārī sākass Triobet Baltijas Basketbola līgas 13.čempionāta izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies 16 komandas, tai skaitā sešas Latvijas vienības. (0)
06.02Basketbols Baltijas Basketbola līgas astotdaļfinālu „Valmiera/ORDO” uzsāks ar spēli Raplā Rītvakar, 7. februārī ar spēli izbraukumā pret vietējo „AVIS Rapla” „Valmiera/ORDO” uzsāks „Triobet” Baltijas Basketbola līgas izslēgšanas turnīru. Spēle Raplā sāksies plkst.18:30 un to tiešraidē būs iespējams vērot igauņu portālā delfi.ee. (0)
26.01Basketbols Baltijas līgas astotdaļfinālā „Valmiera/ORDO” mērosies spēkiem ar igauņu „AVIS Rapla” Trešdien, 25. janvārī, aizvadot pēdējās piecas spēles, tika noslēgta „Triobet” Baltijas Basketbola līgas regulārā sezona un noskaidroti izslēgšanas spēļu pāri. “Valmiera/ORDO”„Triobet” BBL regulārās sezonas kopvērtējumā ieņem trešo vietu un izslēgšanas spēles sāks ar cīņu pret kopvērtējuma 6.vietas ieguvējiem, igauņu komandu “AVIS Rapla”. (0)
25.01Basketbols Spēle pret "Tarvas/Palmse Metall" ir atcelta! Trešdien, 25. janvārī plkst. 18.30 Jēkabpils sporta namā paredzētā BK "Jēkabpils" spēle pret "Tarvas/Palmse Metall" ir atcelta. (0)
25.01Basketbols "Valmiera/ORDO" saspringtā cīņā piekāpjas Lietuvā Trešdien, 25. janvārī "Triobet" Baltijas Basketbola līgas regulāro sezonu ar spēli Lietuvā noslēdza "Valmiera/ORDO". Artūra Bērziņa 17 gūtie punkti pret "Pieno Zvaigzdes" neglāba valmieriešus no zaudējuma ar rezultātu 71:77. (0)
24.01Basketbols Uzvarai Baltijas līgas regulārajā sezonā "Valmiera/ORDO" nepieciešams panākums Lietuvā Trešdien, 25. janvārī plkst. 18:00 "Triobet" Baltijas Basketbola līgas regulārās sezonas noslēdzošajā mačā Lietuvas pilsētā Pasvālē par pamatturnīra uzvarētāju titulu cīnīsies vietējā "Pieno Zvaigzdes" un Latvijas čempione "Valmiera/ORDO". (0)