Vairāk sporta, mazāk reklāmas

23.03Basketbols Bertāns atgriežas "Dariššafaka Doguš" zaudējumā CSKA Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns trešdien atgriezās laukumā, bet Stambulas "Dariššafaka Doguš" ULEB Eirolīgas mačā izbraukumā ar 85:95 piekāpās Maskavas CSKA. (0)
03.03Basketbols Bertāns gūst 12 punktus Eirolīgas mačā Latvijas izlases basketbolists Dāvis Bertāns guva 12 punktus ULEB Eirolīgas turnīra mačā, palīdzot "Darussafaka Dogus" izcīnīt svarīgu uzvaru. (0)
03.02   Basketbols VIDEO: Jānis Strēlnieks perfekts pret Bagatski Jānis Strēlnieks šajā spēlē nospēlēja 20 minūtes, kuru laikā guva 25 punktus (5/5 divp., 5/5 trīsp. 0/0 s.m.), izcīnīja 1 atlēkušu bumbu, 4 reizes rezultatīvi piespēlēja, Jānim arī 3 piezīmes un +/- koeficents +28. (0)
03.02   Basketbols VIDEO: Dairis Bertāns iemet 18 punktus pret EA7 Emporio Armani Dairis Bertāns šajā spēlē nospēlēja 28 minūtes, kuru laikā guva 18 punktus (3/7 divp., 3/5 trīsp. 3/4 s.m.), izcīnīja 1 atlēkušu bumbu, 3 reizes rezultatīvi piespēlēja, Dairim arī 3 piezīmes un +/- koeficents +15. (0)
26.01   Basketbols VIDEO: Jānim Strēlniekam 8 rezultatīvas piespēles zaudējumā pret Real "Madrid" Jānis Strēlnieks šajā spēlē nospēlēja 23 minūtes, kuru laikā guva 9 punktus (0/1 divp., 2/4 trīsp. 3/4 s.m.), izcīnīja 2 atlēkušās bumbas un 8 rezultatīvas piespēles. (0)
06.01   Basketbols VIDEO: Jānim Strēlniekam dienas piespēle Eirolīgas spēlē Jānim Strēlniekam dienas piespēle Eirolīgas spēlē (0)
06.01Basketbols Strēlnieks aizvada rezultatīvāko spēli karjerā Karjeras rezultatīvāko maču ULEB Eirolīgā vakar aizvadīja Jānis Strēlnieks, kurš guva 20 punktus un kaldināja "Brose" pārliecinošo uzvaru pār "Barcelona" (85:65). (0)
03.01Basketbols Strēlnieka komandas biedrs Melli decembra MVP Eirolīgā Latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka komandas biedrs, itāliešu basketbolists Nikolo Melli atzīts par ULEB Eirolīgas vērtīgāko spēlētāju jeb MVP aizvadītā gada pēdējā mēnesī. (0)
31.12   Basketbols VIDEO: Eirolīgas 15. kārtas MVP: Lengfords. Ko viņš paveica? Pieredzējušais Lengfords laukumā pavadīja 34 minūtes, guva 27 punktus, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, lika pretiniekiem pret sevi 11 reizes pārkāpt noteikumus, bloķēja vienu pretinieku metienu. (0)
31.12Basketbols "Unics" basketbolists Lengfords atzīts par Eirolīgas 15. kārtas MVP Gūstot 27 punktus un kaldinot Kazaņas "Unics" uzvaru pār Atēnu "Panathinaikos" (83:81), 33 gadus vecais Kīts Lengfords tika atzīts par ULEB Eirolīgas 15. kārtas vērtīgāko spēlētāju. (0)