Vairāk sporta, mazāk reklāmas

12.10.2017 23:44

Bertānam 14 punkti zaudējumā CSKA

Dairis Bertāns ceturtdien guva 14 punktus, kamēr viņa pārstāvētā Itālijas komanda Milānas "AX Armani Exchange Olimpia" ar zaudējumu Maskavas CSKA vienībai sāka jauno ULEB Eirolīgas sezonu.

Milānas "AX Armani Exchange Olimpia" viesos piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 84:93 (30:16, 18:22, 16:27, 20:28). Itālijas komanda spēli sāka ļoti labi, iegūstot 14 punktu pārsvaru jau 1. ceturtdaļā, bet Maksvas CSKA 3. ceturtdaļā, pirms kuras zaudēja ar 38:48, izvirzījās vadībā, ko līdz mača beigām palielināja līdz 9 punktiem.

Bertāns spēlēja gandrīz 22 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus, realizējot 3 no 6 divpunktu metieniem un abus tālmetienus, kā arī 2 soda metienus. Bertāns izcīnīja arī 1 atlēkušo bumbu, izdarīja 1 rezultatīvu piespēli, nopelnīja 1 piezīmi un izprovocēja 3 pretinieku pārkāpumus, nopelnot 11 efektivitātes rādītāja punktus.

"AX Armani Exchange Olimpia" komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Endrū Goudeloks, kamēr CSKA komandā Korijs Higinss sameta 21.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com