Vairāk sporta, mazāk reklāmas

13.10.2017 00:02

Timma debitē ar 5 piezīmēm un zaudējumu pret Strēlnieka klubu

Jānis Timma ceturtdien debitēja ULEB Eirolīgā, nopelnot piecas piezīmes, Vitorijas "Baskonia" vienībā, kas turnīru sāka ar zaudējumu Jāņa Strēlnieka pārstāvētajai Grieķijas vienībai Pireju "Olympiacos".

Pireju "Olympiacos" vienība, kura iepriekšējā sezonā kļuva par ULEB Eirolīgas vicečempioni, mājās svinēja panākumu ar rezultātu 75:64 (16:12, 25:21, 19:16, 15:15). "Olympiacos" vadību ieguva 1. ceturtdaļas beigu daļā, turpinājumā to nosargājot. 2. puslaikā "Baskonia" spēja uzturēt intrigu, tomēr beigās zaudēja ar 64:75.

Strēlnieks šajā mačā uz laukuma bija vairāk kā 26 minūtes, kuru laikā guva 8 punktus, iemetot 1 no 2 divpunktu metieniem un 2 no 5 tālmetieniem. Strēlniekam arī 3 atlēkušās bumbas, 1 rezultatīva piespēle un 1 kļūda, kas viņam deva 6 efektivitātes rādītāja punktus.

Timma nospēlēja vairāk kā 30 minūtes, kas bija ilgākais spēles laiks viesu komandā, tomēr iemeta tikai 3 punktus, trāpot 1 no 2 tālmetieniem, bet aizmeta garām 1 divpunktnieku. Timmam arī 2 atlēkušās bumbas, 3 rezultatīvas piespēles, pārtvērtas 3 bumbas un trīs 3, nopelnot 3 efektivitātes rādītāja punktus. Pēdējā minūtē viņš nopelnīja 5. piezīmi un laukumu pameta.

Rezultatīvākais "Olympiacos" komandā ar 17 punktiem bija Georgs Printezis, kamēr "Baskonia" rindās ar 13 punktiem izcēlās gruzīns Tornike Šengelija.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com