Vairāk sporta, mazāk reklāmas

11.11.2017 22:31

Timmas un Mālmaņa Baskonia piekāpjas Himki

ULEB Eirolīgas 6. kārtas mačā latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Spānijas komanda Vitorijas Baskonia piektdien cieta zaudējumu.

Baskonia viesos ar rezultātu 90:91 (21:18, 27:22, 16:21, 26:30) piekāpās Krievijas klubam Maskavas apgabala Himki, lai arī Baskonia 1. puslaikā iekrāja 10 punktu pārsvaru. Pamatlaika pēdējās minūtēs maskavieši iekrāja 7 punktu pārsvaru, izcīnot uzvaru tikai ar 1 punkta pārsvaru.

Timma laukumā bija nepilnas 28 minūtes, realizējot 1 no 5 tālmetieniem. Viņš garām aizmeta 1 divpunktu metienu, taču izcēlās ar 4 atlēkušajam bumbām, 2 piespēlēm, 1 bloku, 2 piezīmēm, 1 izprovocētu noteikumu pārkāpumu un 4 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Mālmanis uz laukuma bija 15 minūtes, gūstot 2 punktus no soda metienu līnijas. Tāpat viņam 3 atlēkušās bumbas, 3 pārtvertas piespēles, 1 bloķēts metiens, 1 piezīme un 2 izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas deva 8 efektivitātes koeficienta punktus.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com