Vairāk sporta, mazāk reklāmas

08.02Basketbols Uz Venēciju ar +7 BK Ventspils aizvadījusi FIBA Čempionu līgas izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas pirmo spēli savā laukumā tiekoties ar Itālijas Umana Reyer. Pirmo maču ventspilnieki uzvarēja ar 7 punktu pārsvaru, bet atbildes mačs 22.februārī Venēcijā. (0)
06.02Basketbols Trīspadsmitais play off, otro reizi pret itālijas komandu Otrdien, 7. februārī, BK Ventspils FIBA Čempionu līgā aizvadīs izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas pirmo spēli savā laukumā tiekoties ar Itālijas Umana Reyer no Venēcijas. Atbildes spēle 22.februārī pretinieku laukumā. (0)
31.01Basketbols Muižnieks atgriežas pret spēli ar Valka/Valga Trešdien, 1. februārī BK Ventspils savā laukumā aizvadīs kārtējo Latvijas Basketbola Līgas spēli tiekoties ar turnīra pastarīti Valka/Valga. Šī spēle būs zīmīga ar to, ka pēc veselības atgūšanas savus pienākumus atkal sāks pildīt galvenais treneris Kārlis Muižnieks. (0)
28.01Basketbols Pirmajā kārtā Ventspils tiksies pret Janičenoka bijušo komandu Šodien FIBA mītnē notika Čempionu līgas play off pirmās kārtas izloze, kurā kļuva zināms BK Ventspils pretinieks. Ventspilniekiem cīņā par iekļūšanu play off otrajā kārtā būs jātiekas ar Itālijas Umana Reyer. (0)
24.01   Basketbols Ventspils grupas turnīru pabeidz ar zaudējumu BK Ventspils aizvadījusi FIBA Čempionu līgas grupu turnīra pēdējo spēli savā laukumā tiekoties ar Saloniku PAOK. Vēl pirms šīs spēles bija zināms, ka ventspilnieki jau ir iekļuvuši play off un tagad ir jāgaida piektdiena, kad notiks izloze un kļūs zināms pretinieks. (0)
24.01Basketbols Grupas turnīrs pabeigts ar zaudējumu BK Ventspils aizvadījusi FIBA Čempionu līgas grupu turnīra pēdējo spēli savā laukumā tiekoties ar Saloniku PAOK. Vēl pirms šīs spēles bija zināms, ka ventspilnieki jau ir iekļuvuši play off un tagad ir jāgaida piektdiena, kad notiks izloze un kļūs zināms pretinieks. (0)
23.01Basketbols Spēles likme - revanšs 24. janvārī BK Ventspils aizvadīs pēdējo FIBA Čempionu līgas grupas turnīra spēli, kad savā laukumā tiksies ar Saloniku PAOK un tajā spēlējošo Žani Peineru. Ventspilnieki jau ir nodrošinājuši sev vietu izslēgšanas spēļu turnīrā, bet PAOK par to vēl ir jāpacīnās. (0)
18.01   Basketbols VIDEO: "Ventspils" zaudē Klaipēdā BK Ventspils šovakar aizvadīja kārtējo FIBA Čempionu līgas spēli Klaipēdā tiekoties ar vietējo Neptunas un piedzīvoja zaudējumu. Pēc nedēļas savā laukumā būs spēle ar Saloniku PAOK un tieši šajā mačā arī izšķirsies C grupas ceturtās vietas liktenis. (0)
17.01Basketbols Spēles likme Klaipēdā - otrā vieta Trešdien, 18. janvārī, BK Ventspils aizvadīs kārtējo FIBA Čempionu līgas spēli Klaipēdā tiekoties ar vietējo Neptunas. Uzvaras gadījumā ventspilniekiem garantēs sev iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā. (0)
11.01Basketbols Peinera pārstāvētā PAOK uzvar "Neptunas" FIBA Čempionu līgas turnīrā uzvaru izcīnījusi Žaņa Peinera pārstāvētā Saloniku PAOK, kas ar 82:73 savā laukumā uzvarēja Klaipēdas "Neptunas". (0)