Vairāk sporta, mazāk reklāmas

22.11.2017 21:45

Vecvagars: “Ja komanda kļūs par vienotu ģimeni, varam sasniegt lielus mērķus”

Latvijas vīriešu valstsvienības otrdien turpināja gatavojoties nedēļas nogalē paredzētajām Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Turcijas un Zviedrijas komandām.
Foto: basket.lv

Otrdien rīta treniņā ierindā bija 11 basketbolisti. Rolands Šmits no Spānijas atgriezies slims un, iespējams, trešdien uz Turciju viņa vietā dosies Iļja Gromovs, kurš iesaistīsies vakara treniņā.

“Četru gadu laikā FIBA un Eirolīgas rīkotājiem diemžēl nav izdevies saskaņot spēļu grafiku. Esam kļuvuši par situācijas ķīlniekiem, bet jācīnās ar spēkiem, kas ir mūsu rīcībā un esam pietiekami stipri. Lielākajai spēlētāju daļai jau ir Eiropas čempionātu vai olimpiskās kvalifikācijas pieredze. Komandas mērķis nemainās – jāizcīna ceļazīme uz Pasaules kausa izcīņu. Paldies ģenerālsponsoram OlyBet Sports Bar un ilggadējam atbalstītājam Rīgas domei. Pēc EuroBasket sadarbību turpina Cirkle-K. Īpaši svarīgs būs 6. spēlētāja atbalsts un ceru, ka svētdien komanda to jutīs,” uzsvēra Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.

Valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars uzsvēra, ka ļoti svarīgi būs apvienot visus spēkus. “Pirmajā uzrunā spēlētājiem teiciu, ka komanda jāizveido kā vienota ģimene. Tai piederīgi var būt visi – arī līdzjutēji un mediju pārstāvji. Ja izdosies, varēsim sasniegt mūsu kopīgo mērķi. Par taktikas niansēm un konkrētu spēlētāju lomu labāk runāsim pēc spēlēm. Svarīgi, ka visi spēlētāji ir motivēti un pilni apņēmības parādīt labāko sniegumu. Nešaubos, ka līdzīgi noskaņoti arī pretinieki, tātad mūs gaida spraigas un interesantas cīņas.”.

“Patīkami atkal uzvilkt valstsvienības formastērpu, kas iepriekš sezonas vidū nebija izdevies. Abi Jāņi – Strēlnieks un Timma, kā arī Dairis Bertāns pārdzīvo, ka paši nevar palīdzēt un turēs par mums īkšķus. Sastāvs ir labs, gandrīz visiem jau ir augstākā līmeņa spēļu pieredze. Arī savstarpējā sapratne nekur nav pazudusi un jaunās sadarbības apgūstam ātri. Jākoncentrējas cīņām. ”

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: basket.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties