Vairāk sporta, mazāk reklāmas

24.08.2017 22:20

Vīriešu valstsvienība: pārbaudes spēļu seriāls pabeigts ar labām emocijām

Latvijas vīriešu valstsvienība ceturtdien, 24. augustā, “Arēnā Rīga” pārspēja Čehijas izlasi – 103:69 (22:9, 39:25, 72:54), pārbaudes spēļu sēriju noslēdzot ar bilanci 5-2.
Foto: basket.lv

Nākamā spēle 1. septembrī plkst.17 Stambulā EuroBasket2017 pirmajā kārtā ar Serbijas izlasi (TV3 tiešraide).

Vīriešu valstsvienības kapteinis Jānis Blūms:

“Bijām sagatavojušies, un izdevās laba spēle. Čehi cīnījās, spēlēja savā ierastajā agresīvajā stilā un turpināja cīnīties arī pēc viņiem neveiksmīgā sākuma. Kad tikām 10-15 punktus priekšā, drusku pazaudējām ritmu, bet tikām atpakaļ.

Paldies līdzjutējiem – bija fantastisks atbalsts šajās spēlēs. Turpināsim gatavoties ar pozitīvām emocijām.

Labi, ka lielāko sagatavošanās daļu dzīvojām mājās, jo tādā ritmā vieglāk gatavoties. Esam diezgan labi saspēlējušies, bet pēdējos treniņos vēl piestrādāsim, darbojoties pieci pret pieci. Koncentrēsimies darbam, kas vēl jāpaveic līdz Eiropas čempionātam.”

Vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis:

“Vairāk vai mazāk spēle ritēja tā, kā biju plānojis. Visvairāk nepatika tas, ka čehi trešajā ceturtdaļā guva vairāk otrās iespējas punktu, nekā pienāktos. Pie mūsu groza zaudējām 15 bumbas – par daudz... Ja 20 sekundes labi nostrādājam aizsardzībā, liekam mest ar pretestību un netrāpīt, bet zaudējam atlēkušo bumbu, tad viss aizsardzībā izdarītais ir zemē nomests. Arī kļūdu varēja būt mazāk.

Spēlētāji labi papildināja viens otru. Prieks, ka plašā rotācija pastiprināja spēli. Veiksmīgi izmēģinājām iepriekš neizmantotu virknējumu ar Peineru ceturtajā pozīcijā

Būtu noderējušas vēl 2-3 spēles ar basketbola lielvalstīm, bet ar vairākām esam vienā grupā, bet citas grib spēlēt tikai mājās. Arī mēs gribējām to pašu, jo sajūta spēlējot pilnā Arēnā – to gribas izbaudīt ilgāk. Vēl neesam tādā statusā, lai varētu izvēlēties spēcīgākos pretiniekus.

Līdz izbraukšanai būs pieci komandas treniņi, tāpēc paliekam pilnā 15 vīru sastāvā. Visi šie spēlētāji ir pelnījuši braukt uz Eiropas čempionātu ar savu darbu un attieksmi – tā nav tikai pieklājības frāze. Ne Kristaps (Porziņģis), ne Ojārs (Siliņš) šodien spēlēt nevarēja, bet rehabilitācijas process rit savu gaitu. Sastāvu nosaukšu nākamās nedēļas sākumā.”

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: basket.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties