Vairāk sporta, mazāk reklāmas

27.08.2017 22:33

Vīriešu valstsvienība: pirmdien treniņā ierindā būs 13 vīri

Latvijas vīriešu valstsvienība sestdien un svētdien aizvadīja trīs treniņus, turpinot gatavoties Eiropas čempionāta finālturnīram.

Vīriešu valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis:

“Treniņā piedalījās 14 spēlētāji, tai skaitā Kristaps Porziņģis, kurš gan neiesaistījās kontrakta cīņā. Ārstu ieteiktais saudzēšanas laiks ir izturēts, pats Kristaps jūtas normāli, bet, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, pirmdien no rīta vēl tiks veikta medicīniska pārbaude. Ja viss būs kārtībā, pēcpusdienā Kristaps piedalīsies pēdējā treniņā.

Diemžēl par Ojāra Siliņa veselības stāvokli neko iepriecinošu pateikt nevaru. Ojārs joprojām nevar trenēties, tāpēc uz viņa līdzdalību Eiropas čempionātā vairs neceru. Žēl, bet traumas profesionālajā sportā ir ikdiena un trenerim jābūt gatavam, ka tās ietekmēs sastāva izvēli.

Šodien pēc treniņa savā, manu kolēģu un visas komandas vārdā pateicos Artūram Ausējam par līdzdalību sagatavošanās posmā. Artūrs parādīja sevi kā interesants spēlētājs ar lielisku attieksmi pret darbu un komandas biedriem, krietni palīdzot sagatavoties Eiropas čempionātam. Lai veicas sezonas laikā un turpmākajā karjerā.”

Eiropas čempionāta finālturnīrs sāksies 31. augustā, bet Latvijas valstsvienība Stambulā pirmo spēli aizvadīs 1. septembrī ar Serbijas izlasi (TV3 tiešraide).

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: basket.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties