16.12.2017 20:58

OlyBet LBL: BK “Ogre” devītā uzvara, svētdien Valmiera pret Liepāju

OlyBet LBL: BK “Ogre” devītā uzvara, svētdien Valmiera pret Liepāju.

BK “Jēkabpils” (2-11) – BK “Ogre” (9-2) 65:73 (18:12, 32:38, 46:55)

Jēkabpilieši pirmie iejutās spēlē un līdz 14. minūtei turējās vadībā, taču turpinājumā neliels pārsvars bija vicelīderiem.

Statistika uzrāda mājinieku nospiedošu pārsvaru cīņā pie groziem (46-32), taču tā efektu mazināja daudzās kļūdas (20-12). “Ogrei” pārsvars trīspunktu metienos (6/25 – 10/31) un soda metienos (9/12 – 17/26).

Uzvarētājiem Rinalds Sirsniņš guva 22 punktus un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles, Gints Antrops 11 punktus. Jēkabpiliešiem Jurijam Aleksejevam 15+15 bumbas, Artūram Vītiņam 14+12 bumbas, Dominikam Domarkam 12.

Svētdien, 18:30 “Valmiera/ORDO” (3-9) – “Betsafe/Liepāja (4-6)

Pirmajā spēlē 7. oktobrī Liepājā mājinieki pēdējās minūtēs atspēlējās no deviņu punktu deficīta un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 83:81.

Valmierieši savā laukumā izcīnījuši četras uzvaras pēdējās piecās spēlēs (ieskaitot BBL), un vēl viens panākums ļaus nostabilizēties OlyBet LBL turnīra tabulas sestajā vietā. Iepriekšējo maču pašmāju čempionātā “Valmiera/ORDO” aizvadīja 9.decembrī, kad izbraukumā pret “VEF Rīga” pēdējās septiņās minūtēs no 60:62 iznāca 65:93. Visrezultatīvāk līdz šim spēlējuši Viktors Iļjins (vidēji spēlē 18 punkti un 10,2 atlēkušās bumbas) un Jānis Kaufmanis (16,6).

Liepājnieki pēdējās piecās OlyBet LBL čempionāta spēlēs izcīnījuši trīs uzvaras (divreiz pār LU, vienreiz pār “Valka/Valga”) un šobrīd turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Piedevām uzvarēts divās pēdējās BBL spēlēs. OlyBet LBL turnīrā Toms Leimanis vidēji spēlē gūst 13 punktus un izdara 3,8 rezultatīvas piespēles, bet amerikānis Kails Bendžamins izceļas ar 11,1 gūto punktu un 10 izcīnītajām bumbām.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: basket.lv