Vairāk sporta, mazāk reklāmas

10.10.2017 00:01

Aleksandrs Starkovs: Lai pārspētu Andoru, būs daudz jākustas un jātur augsts spēles temps

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs un pussargs Aleksejs Višņakovs pirmdien, 9. oktobrī, Skonto stadionā notikušajā preses konferencē atbildēja uz jautājumiem pirms gaidāmās FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles pret Andoru.

"Fēru salās nospēlējām ne tā, kā plānojām un gatavojāmies. Centra pussargi bija maz ar bumbu, maz kustējās, lai to saņemtu. Tāpēc mūsu vārtsargs un aizsargi bija spiesti bieži spēlēt ar garām piespēlēm, kas mums nepalīdzēja. Protams, mums arī spēlē izbraukumā pietrūka pussargi Edgars Vardanjans un Dāvis Indrāns, kuri daudz kustas un aktīvi meklē bumbu. Šo ņemsim vērā, gatavojoties nākamajai spēlei. Ir jāatzīmē darbības aizsardzībā un arī mūsu vāŗtsarga sekmīgo spēli. Pozitīvi ir tas, ka mēs apturējām garo zaudējumu sēriju. Šo spēli nezaudējām, neielaidām vārtus, neskatoties uz spiedienu komandas virzienā,” valstsvienības galvenais treneris preses konferences ievadā atcerējās iepriekšējo spēli Fēru salās.

Attiecībā uz gaidāmo spēli pret Andoru, Aleksandrs Starkovs preses konferencē izteicās sekojoši: “Gribam mūsu līdzjutēju priekšā pabeigt šo ciklu ar uzvaru. Andoras izlase parādīja, ka prot labi un organizēti aizsargāties. Lai apspēlētu šo komandu, mums būs daudz jākustas un jātur augsts spēles temps visu spēli! Mums ātri un precīzi jāspēlē ar bumbu! Un šādā spēlē svarīgi būs agresīvi spēlēt viens pret vienu! Nepieciešams riskēt, lai apspēlētu pretinieku. Mēs spēlējam savā stadionā. Ceram, ka līdzjutēji mūs atbalstīs visu spēli. Mums tas ir ļoti vajadzīgs!”

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lff.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties