Vairāk sporta, mazāk reklāmas

01.11.2016 23:56

Čempionu līga A un B grupa: ''Arsenal'' atspēlējas no 0:2, ''PSG'' izrauj uzvaru Šveicē

Šovakar A un B grupā notika četras spēles UEFA Čempionu līgas spēles, ''Arsenal'' izrāva uzvaru Bulgārijā, ''PSG'' uzvarēja Šveicā, bet B grupā ''Benfica'' pieveica Kijevas ''Dinamo'', ''Besiktas'' nospēlēja neizšķirtu pret ''Napoli''.

A grupas vienā no mačiem Bulgārijas ''Ludogorets'' nenoturēja 2:0 pārsvaru un piekāpās Londonas ''Arsenal'' ar 2:3, ļoti skaistus uzvaras vārtus 88 minūtē guva Mesuts Ezils

Vārtu guvēji: ''Ludogorets'' Džonatans Kafu 12 min., Klaudio Keseru 15 min./ ''Arsenal'' Granits Haka 20 min., Olivjē Žirū 42 min., Mesuts Ezils 88 minūte.

Otrajā mačā Šveices ''Basel'' pēdējās minūtēs piekāpās Parīzes ''PSG'' ar 1:2, izšķirošos vārtus pēc ļoti spēcīga un tāla sitiena, augšējā stūrī 90 minūtē guva Tomass Meuniers.

Vārtu guvēji: ''Basel'' Luka Zuffi 76 minūte./ ''PSG'' Blaise Matuidi 43 min., Tomass Meuniers 90 minūte.

Līdz ar abu favorītu komandu uzvarām, abas komandas ''Arsenal'' un ''PSG'' ir nodrošinājušas vietu Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs.

A grupas tabula

V.KomandaUz.Neiz.Z.Punkti
1"Arsenal"31010
2"PSG"31010
3"Basel"0131
4"Ludogorets"0131

B grupā notika viena agrā spēle, kur ''Besiktas'' savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar Italījas ''Napoli'' vienību ar 1:1, pirms divām nedēļām šo komandu duelī ''Besiktas'' izcīnīja uzvaru ar 3:2, bet šoreiz vārtu birums nebija līdz otrā puslaika beigām.

Vārtu guvēji: ''Besiktas'' Rikardo Kvarešma 79 min.(11 m. s.s.)/ ''Napoli'' Mareks Hamšiks 82 minūte.

Otrajā spēlē Lisabonas ''Benfica'' vēlreiz pārspēja Kijevas ''Dinamo'', šoreiz ar 1:0, ''Dinamo'' komanda neizmantoja lielisku iespēju 68 minūte, kad Juniors Moraes nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Vārtu guvēji: ''Benfica'' Eduardo Salvio 45+2 min.(11 m. s.s.)