Vairāk sporta, mazāk reklāmas

20.10.2016 00:33

Čempionu līga A un B grupa: ''Arsenal'' sagrauj bulgārus, ''Benfica'' izcīna svarīgu uzvaru Kijevā

Šovakar turpinājās UEFA Čempionu līgas A un B grupu spēlēs, kur ''Arsenal'' sagrāva bulgārus, PSG viegli uzvar ''Basel'', bet ''Besiktas'' un ''Benfica'' izcīna svarīgas uzvaras.
Foto: Getty Images

A grupa

Abas favorītkomandas grupas tikās ar nosacīti grupas pastarītēm, attiecīgi Londonas ''Arsenal'' pret Bulgārijas ''Ludogorets'', bet ''PSG'' ar Šveices ''Basel''.

Londonas klubs savās mājās neatstāja nekādu cerību Bulgāru klubam, kurš pirmajā puslaikā izskatījas ļoti labi, bet tad ar ļoti skaistu tālšavienu no 22 metriem, Teo Valkots izdzesa jebkāda cerības ''Ludogorets'' vienībai, un pienākot otrajam puslaikam ''Arsenal'' sāka dominēt, un vairs jau tik bija svarīgs ar kādu pārsvaru ''Arsenal'' uzvarēs, bet pateicoties Mesuta Ezila hattrick, komanda spēja izcīnīt beigās ļoti graujošu uzvaru 6:0.

Vārtu guvēji: ''Arsenal'' Sančezs 12.min, Valkots 42. min, Čemberleins 46. min, Ezils 56,83,87 minūtes.

''PSG'' sāka nedroši pret Bāzeli un sākuma viņus jau pasargāja pārliknis, ''Basel'' spēlētājs Longs ar galvu bumbu raidīja tieši pa vārtu pārlikni, bet Parīzes klubs nevarēja uzlauzt Šveices kluba aizsardzību, tas tikai izdevās pirmā puslaika beigās pēc Anhela Di Marijas precīza sitiena. Otrajā puslaikā jau dominēja ''PSG'', lai gan ''Basel'' bija iespēja izlīdzināt rezultātu, bet atkal komandu glāba vārtu konstrukcija no vārtu zaudējuma un uzreiz ''PSG'' atbildēja ar vārtiem, kurus 62 minūtē guva Lukas. Jau spēles kompensācijas laikā Edisons Kavani realizēja 11 metru soda sitienu un pielika spēlei punktu.

Vārtu guvēji: ''PSG'' Di Marija 40 min, Lukas 62.minūte, Kavani 93. minūte.

A grupas tabula

V.KomandaUz.Neiz.Z.Punkti
1"Arsenal"2107
2"PSG"2107
3"Basel"0121
4"Ludogorets"0121

B grupa

Centrālā spēlē šajā grupā noteikti bija ''Napoli'', kas savās mājās uzņēma ''Besiktas'' vienību, Neapoles vienībai jau kuro maču ir jāiztiek bez uzbrukuma līdera Arkadiuša Milika, bet tas netraucēja pataisīt šo spēli par rezultatīvu un intriģējošu. ''Napoli'' aktīvi uzbruka spēles sākumā, bet pirmo triecienu izdarīja ''Besiktas'' vienība gūstots vārtus un panākot 1:0 Korreia 12 minūtē gūst vārtus, bet ''Napoli'' nepadodas un jau 18 minūtēs vēlāk Beļģijas izlases pussargs Mertens panāk neizšķirtu uz tablo, ''Besiktas'' pēc 8 minūtēm panāca atkal sev vadību spēlē, šoreiz tas bija Vincents Abubakars, kuram šie bija septītie Čempionu līgas vārti. Un tā arī beidzās pirmais puslaiks ar 1:2 par labu viesiem, bet otrais puslaiks atnesa vētrainus pavērsienus, ''Napoli'' uzbrucējs tiek nogāzts soda laukumā un tiek dots 11 metru sitiens, ko izpilda Insigņe, bet viņa pendeli atsit vārtsargs Fabri, 20 minūtes vēlāk atkal tiek nogāzts ''Napoli'' spēlētājs soda laukumā, bet šoreiz 11 metru soda sitienu augstasinīgi realizēja Gabiadini, kļūstot uz tablo 2:2, bet tad 87 minūtē savus otros vārtus un ļoti vērtīgus, guva Vincents Abubakars, kurš ar saviem 8 vārtiem trijās Čempionu līgas sezonās, pasniedza ''Besiktas'' uzvaru un ļoti svarīgus trīs punktus, lai turpinātu cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

Vārtu guvēji: ''Napoli'' Mertens 18 min., Gabiadini 69min.,/ ''Besiktas'' Korreia 12 min.,Abubakars 38 un 87 min.

Otrajā B grupas mačā Kijevas ''Dinamo'' savā laukumā nespēja uzvarēt ''Benfica'' komandu no Portugāles, jau spēles sākumā 11 metru uz saviem vārtiem nopelnīja Kijevas kluba spēlētājs, kuru ''Benfica'' labā realizēja 9 minūtē Salvio, spēle nebija saistoša ar daudz momentiem, bet otrā puslaika vidū vēlvienu savu momentu izmantoja ''Benfica'', to izdarīja Franko Servī 55 minūtē un dubultoja ''Benfica'' pārsvaru, ko viņi arī noturēja līdz spēles beigās, ''Benfica'' izcina ļoti svarīgu uzvaru ar 2:0, šī uzvara bija ļoti vajadzīga, lai turpinātu cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

Vārtu guvēji: ''Benfica'' Salvio 9 minūte, Servī 55 minūte.

B grupas tabula

V.KomandaUz.Neiz.Z.Punkti
1"Napoli"2016
2"Besiktas"1205
3"Benfica"1114
4"Dinamo"0121

Pievienoja: JohnWillowOriģinālavots: foxsports.com
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties