Vairāk sporta, mazāk reklāmas

02.11.2016 00:15

Čempionu līga C un D grupa: ''City'' sakauj ''Barcelona'', ''Atletico'' un ''Bayern'' izrauj uzvaras

Šovakar UEFA Čempionu līgas C un D grupā notika četras spēles, galvenais mačš notika Anglijā, kur vietējais ''City '' grupu turnīra ietvaros uzņēma zvaigžņoto ''Barcelona'' vienību.

C grupa.

C grupas vienā no mačiem Vācijas ''Monchengladbach'' savā laukumā nospēlēja 1:1 pret Glāzgovas ''Celtic'', vācu komandai iegrieza 75 minūtē iegūta sarkanā kartiņa, ko saņēma Vācijas kluba aizsargs Julians Korbs.

Vārtu guvēji: ''Monchengladbach'' Lars Stindls 32 min./ ''Celtic'' Musa Dembele 76 minūte (11 m. s.s.)

Otrajā C grupas mačā notika saldais ēdiens, starp Mančesteras ''City'' un ''Barcelona'' vienībām, lai gan maču labāk iesāka ''Barcelona'' gūstot vārtus jau 21 minūtē, aizvien vairāk un vairāk iniciatīvu pārņēma ''City'' vienība un viņi sāka presingot pa visu laukumu Katalonijas klubu, kas izvertās kļūdā aizsardzībā un lieliskā izspēlē Gundogans ''City'' labā pirmā puslaika beigās panāca 1:1, otrajā puslaikā ''Barcelona'' nebija nekādu cerību, jo ''City'' ieslēdza citus ātrumus un iesitot vēl divus vārtus, panāca svarīgu uzvaru pār ''Barcelona'' vienību ar 3:1.

Vārtu guvēji: ''City'' Ilkajs Gundogans 39 min., 74 min., Kevins De Bruine 51 min./ ''Barcelona'' Lionels Messi 21 min.

D grupa.

Abas favorīt komandas izcīnīja grūtas uzvaras, vispirms Madrides ''Atletico'' savā laukumā tikai ar 2:1 spēles pēdējās minūtēs izrāva uzvaru pret Krievijas ''Rostov'', abus vārtus ''Atletico'' labā guva talantīgais Antoāns Grīzmans. Šie bija pirmie ielaistie vārti šosezon Čempionu līgā ''Atletico'' klubam.

Vārtu guvēji: ''Atletico'' Antoāns Grīzmans 28 min.,90+3 min.,/ ''Rostov'' Sardars Azmūns 30 minūte.

Minhenes ''Bayern'' tikmēr izbraukumā kļuva iedzinējos ar 0:1, bet pateicoties diviem Roberta Levandovska vārtiem izcīnīja smagu uzvaru ar 2:1 pret Nīderlandes ''PSV'' vienību.

Vārtu guvēji: ''PSV'' Santjāgo Arias 14 min./ ''Bayern'' Roberts Levandovskis 34 min., (11 m. s.s.) 74 minūte.

Līdz ar šīm ''Atletico'' un ''Bayern'' uzvarām viņi ir nodrošinājuši vietu Čempionu līgas izslēgšanas kārtā.