Vairāk sporta, mazāk reklāmas

20.10.2016 00:00

Čempionu līga C un D grupa: Messi hattrick pret ''City'', ''Bayern'' turpina perfekti

Šodien notika atlikušās spēles UEFA Čempionu līgas, trešajā kārtā C grupā uzvaras izcīnīja ''Barcelona'' un ''Monchengladbach'', bet D grupā uzvaras izcīnīja abas favorītes.

C grupa

Centrālais mačš notika ''Camp Nou'' stadionā Spānijā, kur ''Barcelona'' uzņēma grupas līderi Mančesteras ''City'', spēle sākās ar aktīvām darbībām no abām komandām, bet 17 minūtē Messi panāca 1-0 par labu Katalonijas kluba labā, bet tā arī vairs vārti netika gūti. Otrā puslaika sākumā, jeb 53 minūtē, kļūdījās Mančesteras vārtsargs Klaudio Bravo, viņš izskrēja ārā no soda laukuma, lai spēlētu bumbu, bet piespēli iedeva tieši uz kājas Suarezam, kurš mēģināja sist bumbu vārtos, bet Bravo pēc Suareza sitiena nospēlēja ar rokām un tiesnesis nevilcinājās, un parādīja sarkano kartiņu, vārtos stājās pieredzējušais Kabalero, bet tad sākās Messi šovs, 61 minūtē viņš guva savus otros vārtus un astoņas minūtes vēlāk, nokārtoja savu 37 hattrick Barselonas sastāvā.

73 minūtē savu otru dzelteno kartiņu saņēma Barselonas spēlētājs Matjē, un spēle tika pabeigta abām komandām spēlējot ar desmit spēlētājiem, bet nu protams ar to viss nebeidzās, jo Messi nopelnīja pendeli uz ''City'' vārtiem, ko izpildīja Neimārs, bet Neimārs 87 minūtē to nerealizēja, tomēr divas minūtes vēlāk Neimārs reabilitējās pēc neiesistās pendeles, un skaisti ielauzās pēc Messi piespēles soda laukumā, un neatstāja nekādu cerību vārtsargam Kabalero. Spēle tā arī noslēdzās 4:0.

Vārtu guvēji: ''Barcelona'' Messi 17 min,61 min, 69 min. Neimārs 89 min.

Otrajā C grupas spēlē ''Monchengladbach'' viesos pieveica Glāzgovas ''Celtics'', abus vārtus viesi guva pēc rupjām Glāzgovas spēlētāju kļūdām, bet ''Celtics'' savas iespējas izmantot nevarēja.

D grupa

Centrālajā mačā Minhenes ''Bayern'' uzņēma ''PSV'' komandu no Nīderlandes, Minhenes klubs spēli iesāka ļoti apņēmīgi un jau 13 minūtē Tomass Millers guva vārtus, ''PSV'' aizsardzība aizgulējās, jo pēc ātra stura sitiena Millers palika viens pie vārtiem un viegli aizsita garām vārtsargam Zoetam, un iekšā vārtos, Minhene turpināja dominēt panākot 21 minūtē 2:0 vārtus gūstot jaunajam talantam Kimmiham, bet tad ''PSV'' pataisīja spēli interesantāku, jo viņi pirmā puslaika beigās panāca jau minimālu pārsvaru 1:2, vārtus gūstot Narsingam.

Otrajā puslaikā atgriezās dominējošā ''Bayern'' un neatstāja nekādas cerības ''PSV'' klubam, gūstot vēl divus vārtus pa vienam Levandovskim un Arjēnam Robēnam. Beigās uzvara visā mačā 4:1

Vārtu guvēji: ''Bayern'' Millers 13 min., Kimmihs 21 min., Levadovskis 59 min., Robēns 84. min/ ''PSV'' Narsings 41.min.

Otrajā mačā jau trešo pēc kārtas 1:0 uzvaru Čempionu līgas grupu turnīrā izcīnīja Madrides ''Atletico'', izbraukumā uzvarot Krievijas ''Rostov'', vienīgos vārtus gūstot tikai otrā puslaika vidusdaļā, kaut vai pirmajā puslaikā ''Atletico'' dominēja, viņu labās malas pussargs Korea nespēja izmantot divas simtprocentīgas vārtu gūšanas iespējas.

Vārtu guvējs: ''Atletico'' Karasko 62.min