Vairāk sporta, mazāk reklāmas

03.11.2016 09:32

Čempionu līga E un F grupa: Madrides ''Real'' zaudē punktus Polijā, Falkao divi vārti ''Monaco'' uzvarā

Vakar vakarā notika UEFA Čempionu līgas E un F grupu spēles, F grupā ''Real'' nospēlēja rezultatīvu un pārsteidzošu neizšķirtu pret Polijas Varšavas ''Legia'' vienību ar 3:3, bet E grupa Radamela Falkao divi vārti ļāva uzvarēt ''CSKA" vienību.

E grupa

Francijas ''Monaco'' jau pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā ar 3:0, noturēja rezultātu un sakāva, bez Latvijas izlases pussarga, Aleksandra Cauņas Maskavas ''CSKA'' vienību, pirms divām nedēļām šīs komandas Maskavā nospēlēja, 1:1, bet vakar ''Monaco'' neatstāja nekādas cerības ''CSKA'' komandai.

Vārtu guvēji: ''Monaco'' Valere Germains 13 min., Radamels Falkao 29 min., 41 minūte.

Otrajā E grupas mačā Totenhamas ''Hotspur'' pārsteidzoši savā laukumā ar 0:1 piekāpās Leverkūzenes ''Bayer'' vienībai. Pirms divām nedēļām Leverkūzenē šīs abas komandas spēlēja bezvārtu neizšķirtu.

Vārtu guvējs: ''Bayer'' Kevins Kampls 65 minūte.

F grupa

Varšavas ''Legia'' dēļ savu fanu izdarībām, vakardienas spēli pret Madrides ''Real'' aizvadīja pie tukšām tribīnēm un ''Legia'' fani bija izlaiduši tiešām ļoti labi spēli, jo jau sākuma likās, ka spēle jau ir zaudēta, kad ''Real'' 35 minūtē izvirzījās vadība ar 2:0, bet Polijas klubs nepadevās un jau 83 minūtē atradās vadībā ar 3:2, bet divas minūtes vēlāk ''Real'' pussargs Mateo Kovačičš panāca 3:3 un tā arī spēle beidzās.

Vārtu guvēji: ''Legia'' Vadis Ofoe 40 min., Miroslavs Radovičš 58 min., Tibalts Molins 83 min.,/ ''Real'' Garets Beils 1 min., Karims Benzemā 35 min., Mateo Kovačičš 85 min.

Otrajā F grupas spēlē Dortmundes ''Borussia'' savā laukumā pateicoties 1:0 uzvarai pār Lisabonas ''Sporting'' nodrošināja vietu UEFA Čempionu līgas nākamajā kārtā.

Vārtu guvēji: ''Borussia'' Adrians Ramoss 12 minūte.