Vairāk sporta, mazāk reklāmas

19.10.2016 00:38

Čempionu līga E un F grupa: ''Monaco'' izcīna svarīgu punktu, Dortmunde notur uzvaru pret ''Sporting''

Šovakar UEFA Čempionu līgā atsākās grupu turnīrs, E grupā abas spēles noslēdzās neizšķirti, bet F grupā pa uzvarai guva favorīti Dortmundes ''Borussia'' un Madrides ''Real''.

E grupa.

Centrālajā E grupas mačā Leverkūzenē, cīnījās vietējais ''Bayer'' un viesi no Anglijas Totenhamas ''Hotspur'', spēle sākumā dominēja Leverkūzene, bet pirmā puslaika otrajā daļā vairāk bīstamu momentu bija uz mājinieku vārtiem, pēc puslaika ''Bayer'' treneris atrada iemeslu Totenhamas dominencei pirmā puslaika otrajā daļā, un laukumā jau uz otrā puslaika sākuma laida pussargu Baumgartlingeru, kas arī izmainīja visu spēli otrajā puslaikā, jo spēles turpinājumā dominēja ''Bayer'' komanda, otrā puslaika vidū meksikāņu uzbrucējs neizmantoja ļoti lielisku iespēju un spēle tā arī beigās noslēdzās 0-0, Totenhama var būt laimīga, kad no Vācijas brauks mājās ar vienu punktu.

Otrajā E grupas mačā Maskavas ''CSKA'' bez savainotā Aleksandra Cauņas nespēja noturēt ļoti svarīgus trīs punktus pret Francijas smagsvaru ''Monaco'', interesanti kad ''CSKA'' vārtsargs Akinfejevs bija ļoti tuvu, lai beidzot nosargātu savus vārtus neskartus Čempionu līgas mačos, jo pirms šīs spēles viņš bija ielaidis vismaz vienus vārtus pēdējos 39 Čempionu līgas mačos, šī sērija sākas pirms desmit gadiem. Par pašu maču, neviena komanda sākumā īpaši neuzbruka un pirmajā puslaikā spēles 34. minūtē ''CSKA'' izmantoja savu iespēju pussargs Tosičš ielauzās no labās malas soda laukumā un sita pa vārtiem, bet vārtsargs atsita, viņam par nelaimi tā nonāca tieši uz kājas ''CSKA'' uzbrucējam Traorem, kurš netraucēti iesita to tukšos vārtos, interesanti Traore ir ''Monaco'' komandas īpašums un ir izīrēts no Francijas vienības. Pirmais puslaiks beidzās ar 1-0 Maskavas komandas labā, otrajā puslaikā ''Monaco'' vienība aktīvāk sāka uzbrukt un tikai mača beigās beidzot izdevās pārspēt Akinfejevu, pēc Akinfejeva atsistas bumbas 87. spēles minūtē tā nonāca tieši uz kājas, vienam pašam palikušajam Bernardu Silvam, kurš augstasinīgi pārspēja Akinfejevu un lika viņam izvilkt bumbu no vārtiem 40 spēli pēc kārtas Čempionu līgā. Spēle noslēdzās 1-1.

Vārtu guvēji: ''CSKA'' Traore 34.minūte / ''Monaco'' Silva 87.minūte.

F grupa.

F grupas centrālais mačš bija Lisabonas ''Sporting'', kuri uzņēma viesus no Dortmundes ''Borussia'', spēle bija ļoti laba, jo abas komandas sākumā aktīvi uzbruka, bet viesi no Dortmundes pārliecinoši pārņēma iniciatīvu un spieda ''Sporting'' spēlētājus, kas arī atmaksājās, pēc lieliska solo no jaunā talantīgā Aubamejanga viņš 9. minūtē neatstāja nekādu cerību Portugāles izlases vārtsargam Rui Patrisio un izvirzīja viesus vadībā, puslaiks noritēja Dortmundes zīmē, bet ''Sporting atbildēja ar dažiem ļoti labiem uzbrukumiem, bet ļoti labi vārtos stāvēja ''Borussia'' vārtsargs Burki atsargājot bīstamus sitienus, puslaika beigās, jeb 43. minūtē Dortmunde dubultoja pārsvaru, kad Dortmundes skolas audzēknis Julians Veigls iesita savu pirmo profesionāļu līgas golu, no metriem 20 pārsteidzot Rui Patrisio ar ļoti precīzu sitienu labajā apakšējā vārtu stūri. Otrais puslaiks gāja kā tas bija paredzams, ''Sporting'' mēģināja atspēlēties un viņi savu iespēju sagaidīja, bijušais ''Barcelona'' aizsargs Marks Bartra 67. spēles minūte padeva atpakaļ piespēli vārtsargam, kuru vārtsargs paņēma rokās un tiesnesis nozīmēja sitienu no 7 metru atzīmes, kuru augstasinīgi realizēja Bruno Cēzars. ''Sporting'' nepaspēja atspēlēties un Dortmunde ved mājās no Portugāles svarīgus trīs punktus.

Vārtu guvēji: ''Sporting'' Bruno Cēzars 67.minūte/ ''Borussia'' Aubamejangs 9.minūte, Julians Veigls 43.minūte.

Otrajā F grupas mačā Real ''Madrid'' ar 5:1 sagrāva viesus no Polijas Varšavas ''Legia'', Polijas vienība guva Čempionu līgā vārtus pēc 20. gadu pārtraukuma, šoreiz ar 11. metru soda sitienu. Krištiānu Ronaldo, neguva savus 99. vārtus Eiropas līgu turnīros, bet sagādāja diviem saviem komandas biedriem vārtus.

Vārtu guvēji: ''Real'' Beils 16.min., Jodloviecs (s.v.) 20.min., Asensio 37.min., Lukas 68. min., Morata 84.min./ ''Legia'' Radovičš (11m) 22.minūte.