Vairāk sporta, mazāk reklāmas

03.11.2016 09:51

Čempionu līga G un H grupa: ''Leicester'' tuvojas 1/8 finālam, ''Juventus'' zaudē punktus mājās

Vakar vakarā notika UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēles G un H grupās, G grupā ''Leicester'' izbraukumā nospēlēja bezvārtu neizšķirtu ar ''Copenhagen'', bet H grupā ''Sevilla'' ķluva par jauno grupas līderi, jo ''Juventus'' nospēlēja neizšķirti ar ''Lyon''.

G grupa.

Grupas līderu cīņā ''Copenhagen'' savā laukumā nospēlēja neizšķirtu 0:0, pret bez vēl nezaudējušo Čempionu līgas grupu turnīrā ''Leicester'', pirms divām nedēļām šo divu komandu cīņā Lesterā, ''Leicester'' izrādījās pārāka ar 1:0, pateicoties Slimani vārtiem, bet vakar vairāk uzbruka Dāņu klubs, un ''Leicester'' var būt apmierināti atgriezties no Dānijas ar vismaz vienu punktu.

Otrajā mačā Portugāles ''Porto'' tikai ar minimālu 1:0 pārspēja Beļģijas ''Brugge'' vienību, kas dēļ šī zaudējuma ir zaudējusi teorētiskas iespējas tikt Čempionu līgas 1/8 finālā, pirms divām nedēļām ''Porto'' tikai spēles beigās uzvarēja Beļģijā ar 1:2.

Vārtu guvēji: ''Porto'' Andrē Silva 37 minūte.

H grupa

Spānijas klubs ''Sevilla'' viegli savā laukumā tika galā ar Zagrebas ''Dinamo'' vienību 4:0, pirms divām nedēļām Zagrebā šo klubu duelī ''Sevilla'' izcīnīja minimālu uzvaru 1:0, bet šodien otrā puslaika spēles uzvarētājs jau bija zināms.

Vārtu guvēji: ''Sevilla'' Lusiano Vieto 30 min., Serhio Eskudero 66 min., Stīvens N'Zozi 80 min., Ben Jeders 87 minūte.

Otrajā H grupas mačā Turīnas ''Juventus'' savā laukumā nespēja noturēt uzvaru pār ''Lyon'' un nospēlēja neizšķirti ar 1:1, divas nedēļas iepriekš šo klubu duelī, Francijā, lielisku spēli parādīja ''Juventus'' leģenda vārtsargs Džianludži Bufons, atvairot vairākus sitienus un palīdzot mazākumā izcīnīt uzvaru pār ''Lyon'' ar 1:0.

Vārtu guvēji: ''Juventus'' Gonzalo Iguains 13 minūte (11 m. s.s.)./ ''Lyon'' Korentīns Tolisso 85 minūte.