Vairāk sporta, mazāk reklāmas

19.10.2016 01:45

Čempionu līga G un H grupa: Lestera turpina perfekti, Bufons atsit pendeli un palīdz ''Juventus'' izcīnīt uzvaru mazākumā

Šovakar UEFA Čempionu līgas grupu turnīra trešajā kārtā, notika spēles arī G un H grupās.

G grupa.

Šovakar G grupas centrālais mačš notika Anglijā, kur grupas līderu duelī cīnījās pagaišās sezonas Premjerlīgas čempioni un Čempionu līgas debitanti Lestera pret Dānijas čempioniem ''FC Copenhagen'', mačš iesākās ar lielu pārsvaru no viesu puses, bet ne ar ko bīstamu sākumā neviena ne otra komanda neizcēlās, ejot puslaika noslēgumam arī Lestera sagaidīja savu iespēju, kreisajā malā labi bumbu saņēmis Džeimijs Vardijs, centrēja to iekšā soda laukumā, kur pie tālā vārtu stūra bija Lesteras vasaras jaunieguvums Islams Slimani, kurš bumbu ar galvu atmeta pagaišās sezonas Premjerlīgas vienam no labākajiem piespēlētājiem Rijadam Mahrezam, kurš no vārtu priekšas nekļūdīgi sitot ar pēdas ārmalu apspēlēja vārtsargu un 40. minūtē panāca Lesterai vadību. Spēles otrais puslaiks bija ļoti aizraujošs, jo abas komandas centās, vai nu palielināt pārsvaru, vai panākt izlīdzināju, Lesterai gandrīz izdevās panākt 2:0 otrā puslaika vidū, bet pret Islamu Slimani līnijtiesnesis nošvilpa šaubīgu aizmuguri, spēles beigās jau Kopenhāgenas klubam bija panākt neizšķirtu, bet vārtos ar ļoti skaisti atsargātu sitienu sevi parādīja Kaspers Šmaihels, spēlē tā arī beigās noslēdzās 1:0 un Lestera svinēja savu trešo uzvaru Čempionu līgas ietvaros.

Vārtu guvēji: ''Leicester city'': Mahrezs 40.minūte.

Otrajā G grupas mačā Beļģijā vietēja ''Brugge'' uzņēma spēcīgo Portugāles ''Porto'' vienību. Ja pirms spēles ''Porto'' tika paredzēta viegla uzvara, tad spēles sākumā jau viņi ienāca iedzinējos, kad Jēle Vosens 8. minūtē panāca 1:0 mājiniekiem par labu, lai kā pirmajā puslaikā uzbruka ''Porto'' viņi nevarēja uzlauzt Beļģijas komandas vārtus, bet tas mainījās otrajā puslaikā, kad pēc izcili izspēlēta pretuzbrukuma, un pēc izcila sitiena augšējā vārtu stūri no metriem 24, 68.minūtē vārtus guva Meksikāņu aizsargs Migēls Lajuns. Spēlei ritot ''Porto'' spieda beļģus, lai izcīnītu svarīgus punktus un to arī izdevās panākt, jo soda laukumā tika nogāzts ''Porto'' komandas spēlētājs, un tika piešķirts 11 metru soda sitiens, jau kompensācijas laikā, kuru augstasinīgi realizēja 20. gadus vecais Andrē Silva. Beļģijas komanda nonāca iedzinējos un vairs atpakaļ panākt vismaz punktu nevarēja.

Vārtu guvēji: ''Club Brugge'': Vosens 8.minūte/ ''Porto'' Lajuns 68.minūte, Silva (11m) 93.min.

H grupa

H grupas centrālajā mačā tikās ''Lyon'' vienība no Francijas un titulētā Turīnas ''Juventus, spēle bija ļoti aizraujoša futbola faniem, bet spēles varonis vienozīmīgi ir Džanluidži Bufons, vispirms 35. minūtē Lakazetes 11 metru soda sitienu Bufons atsita, bet otrā puslaika sākumā sarkano kartiņu pie rezultāta 0:0 nopelnīja ''Juventus'' spēlētājs Mario Lemina, tad ''Lyon'' pārņēma iniciatīvu, bet komandu uz rezultātu 0:0 noturēja 38 gadus vecais Itāļu vārtsargs, vispirms viņš mistiskā veidā noreaģēja uz rikošetu no sava spēlētāja un atsita bumbu, bet pēc tam tam pašam Lakazetam neļāva iesist pret Bufonu viens pret vienu, bet tad 69. minūtē ''Juventus'' izvilka pilno lozi maiņā, jo galvenais treneris Alegri uz laukuma izlaida Kolumbieti Kuadrato, kurš 76. minūtē pēc lieliska reida labajā malā', ar ļoti spēcigu un precīzu sitienu viņš panāca ''Juventus'' komandai vadību mazākumā, vēl spēles beigās ''Lyon'' bija viens bīstams sitiens, kas aizlidoja garām vārtiem, bet vairs nekas un Turīnas vienība izcīnīja svarīgu uzvaru, un trīs punktus atveda no Francijas.

Vārtu guvējs: ''Juventus'' Kuadrado 76.minūte

Otrajā H grupas mačā pastarīte Zagrebas ''Dinamo'' spēlēja ļoti cienījami pret titulētāko pretinieku ''Sevilla'', rezultāts arī varēja būt 3:0 vai vairāk, bet ļoti labu spēli vārtos aizvadīja Zagrebas komandas vārtsargs Livakovičš atvairot ļoti daudz bīstamus ''Sevilla'' kluba sitienus, spēle noslēdzās 1:0 par labu spāņu klubam un vienīgos vārtus viņu labā, guva francūzis Samirs Nasri pirmā puslaika beigu daļā.

Vārtu guvēji: ''Sevilla'' Nasri 37. minūte.