Vairāk sporta, mazāk reklāmas

23.02.2017 02:33

"Juventus" uzvar "Porto, "Sevilla"" pieveic "Leicester City"

Turīnas «Juventus» trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē viesos ar 2:0 uzvarēja mazākumā spēlējošo Portugāles komandu «Porto», bet Spānijas klubs «Sevilla» savā laukumā pieveica Anglijas premjerlīgas čempioni Lesteras «City».

"Sevilla" Anglijas premjerlīgas čempionvienību pieveica ar 2:1 (1:0). Ar vārtiem spāņu kluba labā izcēlās Pablo Saravija un Žoakims Korrea, bet vienīgos vārtus "Leicester City" labā guva Džeimijs Vardijs.

"Portu", spēlējot savā laukumā, neizdevās gūt vārtus astotdaļfināla sērijas pirmajā spēlē pret "Juventus", kamēr viesi divreiz pārspēja mājinieku vārtsargu Ikeru Kasiljasu.

Pirmie vārtu tika gūti mača izskaņā, 72. minūtē, kad "Portu" vārtsargu pārspēja Marko Pjaca, bet "Portu" spēlēja mazākumā - 27. minūtē par diviem brīdinājumiem noraidīts tika brazīlietis Alekss Telješs. Pēc divām minūtēm Dani Alvešs rezultātu divkāršoja - 2:0

Čempionu līgas 1/8 fināli

PSG - Barcelona 4:0 (2:0) Di Marija 18' 55'; Drakslers 40'; Kavani 72'

Benfica - Borussia (D) 1:0 (0:0) Mitroglu 48'

Bayern - Arsenal 5:1 (1:1) Robens 11' Levandovskis 53' Alkantara 56' 63' Millers 88' – Sančess 30'

Madrides Real - Napoli 3:1 (1:1) Benzemā 19' Kross 49' Kasemiru 54' – Insinje 8'

Bayer – Atletico 2:4 (0:2) Belarabi 48' Savičs (s.v.) 68' – Nigess 17' Grīzmans 25' Gameiro (11 m) 59' Toress 86'

Manchester City - Monaco 5:3 (1:2) Stērlings 26' Agvero 58' 71' Stounss 77' Sanē 82' – Falkao 32' 61' Mbapē 40'

Pievienoja: ToxiclvOriģinālavots: sports.ru