Vairāk sporta, mazāk reklāmas

26.05.2017 23:32

Aleksandrs Starkovs paziņo 20 kandidātus spēlēm pret Portugāli un Igauniju

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs 25. maijā, LFF preses konferencē informēja sabiedrību par kandidātu sarakstu pirms valstsvienības spēlēm Rīgā pret Portugāli un Igauniju.

Valstsvienības kandidātu sarakstā pašlaik iekļauti 20 futbolisti. Kā atzīmēja komandas galvenais treneris, tajā tiks veikti papildinājumi neilgi pirms valstsvienības nometnes sākuma, kas paredzēts 5. jūnijā Rīgā. Vienlaikus kļuvis arī zināms, ka valstsvienības oficiālo personu štābam kā galvenā trenera asistents pievienojies Jurijs Ševļakovs, fiziskās sagatavotības trenera funkcijas turpmāk pildīs Staņislavs Olijars, bet video operatora / analītiķa lomā turpmāk strādās Iļja Sčaņicins.

"Mums priekšā ir spēlē pret Eiropas čempioniem - Portugāli. Ar to viss ir pateikts. Spēcīgs pretinieks. Tā ir stipra un sabalansēta komanda, kuru vada spēcīgs un pieredzējis treneris. Šajā komandā spēlē labākais futbolists pasaulē. Mūsu argumenti šajā spēlē ir raksturs, pašatdeve, līdzjutēji un gatavība parādīt savu labāko spēli šajā mačā," preses konferences ievadā medijiem izteicās Aleksandrs Starkovs.

"Izlasē notikušas izmaiņas treneru vidū. Esmu pārliecināts, ka izmaiņas ir arī vajadzīgas spēlētāju vidū. Ir jauni spēlētāji, taču jau ar zināmu pieredzi jaunatnes izlasēs. Viņi labi sevi parādīja savos klubos Latvijas čempionātā, un viņiem tā ir laba iespēja parādīt sevi šajā mačā. Mūsu komandai spēlē pret Portugāli ļoti svarīgs būs līdzjutēju atbalsts," piebilst valstsvienības galvenais treneris.

"Attiecībā uz nosaukto sastāvu, varu teikt, ka dažādu iemeslu dēļ komandā nav daudzu futbolistu. Es domāju, ka atnācis brīdis, kad pārmaiņas ir vajadzīgas. Ir spēlētāji, kuri nespēlē klubos un objektīvi viņi nav gatavi spēlēt izlasē. Ir futbolisti, kuri neizmantoja savas iespējas izlasē vai neatrada sevi komandā. Es ticu jaunajiem spēlētājiem. Viņiem būs iespēja. Lai viņiem veicas!" uzsver Aleksandrs Starkovs, vienlaikus atzīmējot, ka papildus izsaukto spēlētāju vārdus paziņos neilgi pirms nometnes sākuma 2. vai 3. jūnijā.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lff.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties