Vairāk sporta, mazāk reklāmas

29.03.2017 10:03

Marians Pahars: "Man bija kauns skatīties šodienas spēli"

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars pēc otrdien, 28. martā piedzīvotā zaudējuma pārbaudes spēlē pret Gruziju (0:5) sniedza komentāru pēcspēles preses konferencē, paziņodams, ka ir gatavs uzņemties visu atbildību.

"Pirmkārt, apsveicu Gruzijas izlasi ar uzvaru. Jums ir laba komanda. Šodien izcīnītā uzvara ir pilnvērtīga uzvara, skatoties pēc visiem rādītājiem. Šobrīd arī nav daudz, ko komentēt. Tas, kā mēs spēlējām šodien, tas vienkārši nav pieļaujams. Es nezinu, kas notika ar spēlētājiem. Tomēr pēc šādām spēlēm galvenie treneri parasti atkāpjas. Ja godīgi, man bija kauns skatīties šodienas spēli mūsu futbolistu izpildījumā - īpaši ņemot vērā, ka pāris dienas atpakaļ mēs aizvadījām labu spēli Šveicē," izteicās Marians Pahars.

"Iemeslu šādam zaudējumam pirms spēles nebija. Iepriekšējās spēles mēs rādījām labu futbolu. Nebija rezultāta, kaut kur nepaveicās. Bet mēs rādījām kvalitatīvu futbolu. Šodien nebija nedz kvalitātes, nedz pašcieņas, nekā nebija... Skaidrs, ka šādam sniegumam bija noteikti iemesli. Tas ir gan spēku izsīkums pēc aizvadītā mača Šveicē, bija nogurums pēc garā pārbrauciena svētdien. Mēs acīmredzami nepaguvām atgūties pēc iepriekšējās spēles. Tie spēlētāji, kas devās laukumā uz maiņu, viņu sniegums mani sarūgtināja," sacīja valstsvienības galvenais treneris.

"Tie, kas spēlēja futbolu, tie sapratīs, ka spēlētājs var būt noguris vai negatavs, bet nedrīkst šādi spēlēt. Aiz sevis vienmēr jāatstāj pēdējais vārds. Skatoties tālāk, domāju, ka LFF vadībai jāmeklē jauns treneris nākamajai spēlei. Tās ir manas domas. Būtu dīvaini, ja es šobrīd paliktu šajā amatā pēc šādas spēles," preses konferences noslēgumā izteicās M. Pahars.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lff.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties