Vairāk sporta, mazāk reklāmas

07.04.2017 22:58

Skonto stadiona situācija: apsaimniekotāji LFF atkārtoti apliecina spēļu veiksmīgu norisi

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir nepatīkami pārsteigta par 7. aprīļa notikumiem Skonto stadionā, taču vēlreiz saņēmusi apstiprinājumu no stadiona apsaimniekotājiem SIA Fitnesa Parks, ka maijā un jūnijā tur plānotās LFF organizētās spēles varēs notikt.

"Vēl 3. aprīlī saņēmām no SIA Fitnesa Parks vēstuli, kurā valdes loceklis Aivars Trops rakstīja: "SIA Fitnesa Parks turpina pilnvērtīgi pārvaldīt un apsaimniekot objektu, lai klientiem, tai skaitā Latvijas Futbola federācijai, tiktu nodrošināti iespējami labākie apstākļi." Viņi apliecināja, ka stadionā plānotās spēles - 9. jūnijā Latvijas valstsvienības tikšanās ar Portugāli, 12. jūnija pārbaudes mačs pret Igauniju, kā arī Latvijas kausa izcīņas fināls maijā - tur varēs notikt. Arī šodien pēc visiem notikumiem Skonto stadionā atkārtoti saņēmām līdzīgu apstiprinājumu. No vienas puses, mums ir noslēgts līgums, kas paredz, ka varēsim spēlēt Skonto stadionā, no otras puses - ir šī negaidītā situācija, kas šodien sākās stadionā. Protams, mēs darām visu, lai tiktu skaidrībā par notiekošo, jo mums ir svarīgi, lai tiek pildīts ar mums noslēgtais līgums," uzsver Jānis Mežeckis.

LFF cer, ka stadiona pārvaldnieki SIA Fitnesa Parks, tā īpašnieki SIA Adventika Group un situācijā iesaistītā SIA Light atradīs savstarpēju kompromisu. LFF ir gatava iesaistīties visu pušu pārrunās, jo LFF interesēs ir plānoto spēļu veiksmīga norise un pēc iespējas ātrāka skaidrība. LFF, reaģējot uz piektdienas notikumiem, oficiāli vērsusies pie SIA Adventika Group un SIA Light, lūdzot situācijas skaidrojumu.

"Ņemot vērā, ka stadions nepieder mums, protams, pēc šādiem notikumiem esam piesardzīgi. Tas, ko varu teikt, ticu un ceru, ka viss notiks, kā plānots - iecerētās spēles notiks tur un notiks atbilstošā līmenī. No savas puses apņemamies rūpīgi sekot līdzi notikumiem, taču reizē arī analizējām situāciju un iespējamos scenārijus. Es saprotu līdzjutējus, jo kuram gan patīk neskaidrība. Mēs visi gribam godam sagaidīt Portugāli un godam nospēlēt pret Eiropas čempioni," piebilst Jānis Mežeckis.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lff.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties