Vairāk sporta, mazāk reklāmas

29.06.2017 16:56

«Jelgava» šovakar uzsāk cīņu Eiropas līgā

Šovakar pulksten 19.45 pēc Latvijas laika Budapeštā savu dalību Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtā pret vienu no Ungārijas slavenākajiem klubiem – «Ferencvaros» – uzsāks futbola klubs «Jelgava». Spēle notiks «Groupama Arena», kurā var sapulcināt 22 tūkstošus skatītāju.
Foto: Raitis Supe

Jelgavnieki Budapeštā ieradās vakar ap pulksten 16.30, bet par kluba mājvietu šajās trīs dienās var dēvēt «Telki Resort» viesnīcu, kas atrodas aptuveni 30 kilometru attālumā no Budapeštas centra. Jāpiebilst, ka blakus šai viesnīcai atrodas vairāki UEFA normām atbilstoši futbola laukumi. Tikmēr pirmsspēles preses konferencē galvenā uzmanība tika pievērta abu komandu galveno treneru – Aleksandru Kurtejana un Tomasa Dola savstarpējām attiecībām – tika runāts gan par abu kopīgi pavadīto laiku Hamburgas futbola klubā, gan izteikti komplimenti abu bijušo spēlētāju virzienā.

Vakardienas treniņu «Jelgava» aizvadīja 20 futbolistu sastāvā, taču Gints Freimanis un Alans Siņeļņikovs darbojās atvieglotā režīmā, jo turpina atgūties no savainojumiem. Interesanti, ka treniņa laikā stadionā bija spēcīgs lietus, kas vienu brīdi pārvērtās pērkona negaisā.

Portālam www.jelgavasvestnesis.lv šodien izdevās sazināties ar G.Freimani, kurš noradīja, ka komandā nav jūtams pirms spēles stress. «Tikko beidzās rīta pastaiga, pagaidām nejūtu, ka kāds no komandas biedriem būtu uztraucies. Priecē laika apstākļi, jo pēc vakardienas sutīgā gaisa un 36 grādu svelmi, šobrīd Budapeštā ir samērā vējains. Iespējams, ka pirms spēles mandrāža sāksies, kad ieradīsimies iespaidīgajā mājinieku stadionā,» ar iespaidiem Budapeštā dalās «Jelgavas» kapteinis.

FK «Jelgava» radošais direktors Ainārs Tamisārs prognozē, ka maču klātienē Ungārijā varētu apmeklēt ap 50 mūsu komandas atbalstītāju.

Zināms, ka spēli varēs vērot vairākos Ungārijas televīzijas kanālos.

Atbildes spēle Jelgavā notiks 6. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 18.30. Biļetes uz maču varēs iegādāties tikai spēles dienā stadiona kasē, to cena būs 8 eiro, bet ar karti «Mana Jelgava» – 4 eiro.

Oriģinālavots: jelgavasvestnesis.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties