Vairāk sporta, mazāk reklāmas

20.10.2016 22:06

Andra Vaņina ''Zurich'' izcīna svarīgu punktu pret ''Steaua''

Latvijas izlases vārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā Šveices ''Zurich'', šodien Eiropas līgas trešās spēļu dienas spēlē, pateicoties 86 minūtē gūtajiem vārtiem, izcīnīja svarīgu punktu pret izbraukumā pret Bukarestes ''Steaua'', spēlei beidzoties 1:1.

Andra Vaņina ''Zurich'' vienība iepriekšējā spēļu kārtā ar 2:1 savā laukumā pieveica turku ''Osmanlispor'' vienību, bet šovakar viņiem bija jādodas uz Bukaresti, lai spēlētu pret grupas pēdējās vietas īpašnieku Bukarestes ''Steaua'', kurai pēc divām spēļu kārtām bija viens punkts no sešiem iespējamajiem.

''Zurich'' vienība sāka aktīvi pirmajā puslaikā pieturot bumbu, bet pirmo reālo iespēju gūt vārtus nespēja realizēt ''Steaua'' vienības pussargs Popa, kurš 17 minūtē ar skaistu pirmo pieskārienu uzreiz sita pa vārtiem, bet veiksme bija Vaņina pusē, jo bumba trāpija pa vārtu stabu. Spēle atraisījās un jau pēc divām minūtēm ''Zurich'' spēlētājs Musa Kone, nespēja pārspēt vārtsargu no simtprocentīgas iespējas gūt vārtus, jo ''Steaua'' vārtsargs Nita Florins bija uzdevumu augstumos. Pirmā puslaika beigās ''Steaua'' atkal neizmantoja iespēju gūt vārtus, pēc lieliskas saspēles Bojans Golubovičš, sita bumbu garām vārtiem. Līdz ar to arī puslaiks beidzās ar rezultātu 0:0.

Otrajam puslaikam ejot beidzot arī mūsu Andris Vaņins tika pārspēts, 63 minūtē lielisku tālo piespēli labajā malā uzņēma Popa, kurš uztvēra bumbu un nekavējoties centrēja to iekšā, kur jau pieminētais Bojans Golubovičš pārspēja aizsargu un klupienā pārspēja arī mūsu Andri, rezultāts kļuva 1:0 par labu ''Steaua''.

Ar to nekas nebeidzās spēlei ejot noslēguma fāze, ''Zurich'' komanda mēģināja vismaz izraut tik svarīgo vienu punktu, un tas viņiem arī izdevās 86 minūtē, tieši tāpat kā ''Steaua'' vārtu guvumā, šoreiz Dzengis Cavuševičš izrāvās pa labo malu un centrēja iekšā, kuri jau pieminētais Musa Kone atrāvās no aizsarga un izklupienā ar sitienu, pārspēja mājinieku vārtsargu Nita Florinu. Spēle tā arī beidzās ar 1:1 un ''Zurich'' izcīna svarīgu punktu, lai turpinātu cīņu par vietu Eiropas līgas izslēgšanas spēlēs.

Vārtu guvēji: ''Steaua'' Golubovičš 63 minūte./ ''Zurich'' Kone 86 minūte

Nākamā spēle Andra Vaņina pārstāvētajai ''Zurich'' Eiropas līgas turnīrā ir paredzēta 3. novembrī mājās pret šo pašu Bukarestes ''Steaua''.

Otrajā L grupas mačā turku ''Osmanlispor'' nespēja noturēt 2:0 vadību pret spāņu ''Villareal'', un Aleksandra Pato vārti 74 minūtē ''Villareal'' deva neizšķirtu, kas atļāva Spānijas klubam no Turcijas atvest vismaz vienu punktu. Spēle beidzās ar rezultātu 2:2.