Vairāk sporta, mazāk reklāmas

20.10.2016 19:01

Eiropas līga: Vaņina ''Zurich'' viesosies Bukarestē

Šovakar savu Eiropas līgas trešo spēli ''Zurich'' komandā aizvadīs Latvijas izlases vārtsargs Andris Vaņins, Andrim šī būs 13 spēle Eiropas līgas grupu turnīros.
Foto: F64

Šovakar Andra Vaņina pārstāvētā ''Zurich'' viesos Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē, uzņems vietējo ''Steaua'' vienību. Andra Vaņina vienība pašreiz Šveices pēc spēka otrajā līgā atrodas pirmajā vietā, no tuvākā konkurenta ''Xamax'' vienības pēc 11 nospēlētajām kārtām ir priekšā piecus punktus, kamēr šodienas pretiniece Bukarestes ''Steaua'' Rumānijas augstākajā līgā arī atrodas pirmajā vietā pēc 12 spēļu kārtām.

Eiropas līgas L grupā, Cīrihes vienība pēdējā kārtā, savā laukumā uzvarēja turku ''Osmanlispor'' ar 2-1, bet Rumānijas klubs savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar grupas līderi ''Villareal''.

''Zurich'' patreiz ar 3 punktiem divās spēlēs atrodas trešajā vietā L grupā, bet šodienas pretiniece Bukarestes ''Steaua'' ar vienu punktu atrodas pēdējā vietā grupā.

Spēles sākums pēc Latvijas laika 20:00, otrajā šīs grupas spēlē līderu duelī arī pulkstens 20:00 turku ''Osmanlispor'' uzņems Spānijas ''La Liga'' klubu ''Villareal''.

Pievienoja: JohnWillowOriģinālavots: uefa.com
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties