Vairāk sporta, mazāk reklāmas

29.06.2017 23:51

«Jelgava» saglabā cerības pret «Ferencvaros»

Futbola klubs «Jelgava» šovakar Budapeštā aizvadīja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra 1. kārtas izbraukuma spēli pret vietējo «Ferencvaros» vienību, un ar rezultātu 0:2 (0:1) piedzīvoja zaudējumu.
Foto: jelgavasvestnesis.lv

Kā jau to dienas sākumā prognozēja «Jelgavas» kapteinis Gints Freimanis, spēle nenotika svelmainos laika apstākļos, jo, lai arī gaisa temperatūra stadionā bija +26 grādi pēc Celsija, tomēr pūta patīkams, atspirdzinošs vējš. Diemžēl piepildījās arī skeptiskāko futbola apskatnieku prognozes par to, ka ungāri jau spēles sākumā mēģinās nodrošināt sev uzvaru, un tā arī notika. Jau pirmajās piecpadsmit minūtēs mājinieki bija veikuši četrus sitienus pa Kaspara Ikstena sargātajiem vārtiem, vienu reizi trāpot pa vārtu pārlikni. Uzbrukumos aktīvi tika izmantots reaktīvais Amadū, kā arī ļoti aktīvs bija «Ferencvaros» uzbrucējs Rolands Varga. Tieši viņš 11. minūtē ungārus izvirzīja vadībā, kad sita no tuvas distances. Puslaika vidū spēles gaita palika lēnāka un vairākus uzbrukuma mēģinājumus veica arī jelgavnieki. Vienu no tiem iesāka jaunais leģionārs Valdo Aliņjo, kurš piespēlēja Mindaugam Grigarāvičam, kurš ātrā skrējienā pa kreiso malu pietuvojās «Ferencvaros» soda laukumam un piespēlēja Artim Jaudzemam, taču viņš nespēja apstrādāt bumbu. Vienīgo sitienu pirmajā puslaikā pa mājinieku vārtiem veica Grigarāvičs. Pēc pirmā puslaika loģisks, bet minimāls pārsvars «Ferencvaros» – 1:0.

Arī otrā puslaika sākums pagāja mājinieku zīmē, kuri vairākkārt asi uzbruka Ikstena sargātajiem vārtiem un savās uzbrukuma darbībās bija krietni mērķtiecīgāki nekā spēles pirmajā pusē. 69. minūtē rezultāts kļuva 2:0 mājinieku labā, un atkal vārti tika gūti no pašas vārtu priekšas. Lielisku piespēli gar vārtiem jau otro reizi izmantoja Varga! Arī pēc gūtajiem otrajiem vārtiem liels teritoriāls pārsvars bija «Ferencvaros» futbolistiem, kuri gan mača pēdējās minūtēs nedaudz samazināja spēles tempu, taču jelgavniekiem tā īsti apdraudēt Deneša Dubuša sargātos vārtus neizdevās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0, «Ferencvaros» labā.

Atbildes spēle Jelgavā notiks 6. jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā pulksten 18.30. Biļetes uz maču varēs iegādāties tikai spēles dienā stadiona kasē, to cena būs 8 eiro, bet ar karti «Mana Jelgava» – 4 eiro.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: jelgavasvestnesis.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties