Vairāk sporta, mazāk reklāmas

09.12.2016 00:57

Vaņina pārstāvētā "Zurich" piekāpjas "Osmanlispor" un noslēdz dalību Eiropas līgā

Latvijas futbola valstsvienības pamatvārtsarga Andra Vaņina pārstāvētā "Zurich" UEFA Eiropas līgas L grupas spēlē viesos ar 0:2 atzina Ankaras ''Osmanlispor'' pārākumu.

Vaņina pārstāvētā Cīrihes vienība pirmajā puslaikā neizdarīja nevienu sitienu pretinieku vārtu rāmī, un arī sāncenši neko bīstamu pie Vaņina sargātajiem vārtiem neizveidoja. Rezultāts tika atklāts 73. minūtē, kad laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Džons Delardže, kurš sita bumbu tieši zem pārliktņa (1:0).

"Zurich" futbolistus šāds iznākums nederēja un viņiem neatlika nekas cits kā doties uz priekšu un atgūt zaudēto, taču visas cerības izgaisa 89. minūtē, kad turki panāca 2:0, tādējādi noslēdzot šosezon savu dalību Eiropas līgas turnīrā, līdz ar to atlikušajā sezonas daļā Cīrihes komanda pilnībā varēs koncentrēties spēlēm vietējā čempionātā un cīņai par atgriešanos Šveices spēcīgākajā čempionātā.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com