Vairāk sporta, mazāk reklāmas

02.10Hokejs Mārtiņš Oskars Freimanis atzīts par OHL mēneša labāko spēlētāju “Liepāja/Optibet” komandas aizsargs Mārtiņš Oskars Freimanis atzīts par Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta septembra mēneša labāko spēlētāju. (0)
02.10   Hokejs VIDEO: TOP 5! Optibet Hokeja līgas 5. kārtas labākie vārtu guvumi TOP 5! Optibet Hokeja līgas 5. kārtas labākie vārtu guvumi (0)
02.10Hokejs "Kurbadam" pirmā uzvara Rumbulā Uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē izcīnīja "Kurbads", kas pieveica "Zemgali/LLU" ar 3:1. Visi četri vārti šajā spēlē tika gūti spēlējot skaitliskajā vairākumā. (0)
02.10Hokejs MOGO iemet piecus vārtus pēc kārtas, Batņam divi goli liepājnieku uzvarā Uzvaras Optibet hokeja līgās (OHL) spēlēs izcīnīja "Mogo", kas sagrāva hokeja skolas "Rīga" komandu ar 7:2 un "Liepāja", kas pārspēja "Prizmu" ar 6:0. (0)
25.09Hokejs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā iekļūst HS "Rīga2001” un “Venta2002” Latvijas kausa izcīņas 2017./2018.gada sezonas ceturtdaļfināliem svētdien kvalificējās HS “Rīga2001” un “Venta2002” vienības. (0)
23.09Hokejs Tehnisku problēmu dēļ šodien plānotā Virslīgas hokeja spēle atcelta Šovakar plānotā hokeja Virslīgas spēle starp HK «Zemgale/LLU» un HK «Liepāja/Optibet» ir atcelta. (0)
23.09Hokejs “Rīga” sagādā vēl vienu zaudējumu čempioniem “Kurbads”, “Mogo” rezultatīvā cīņā uzvar “Prizma” Sestdien, 23.septembrī norisinājās divas Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta ceturtās kārtas spēles. (0)
23.09Hokejs Nosaukts U-16 izlases paplašinātais kandidātu saraksts pārbaudes spēlēm novembrī Latvijas U-16 valstsvienības galvenais treneris Aigars Razgals nosaucis paplašināto kandidātu sarakstu pārbaudes spēlēm novembrī Rīgā. (0)
21.09   Hokejs VIDEO: "Kurbads" piekāpjas Liepājai Trešdienas vakarā Kurbads ledus hallē tika aizvadīta Optibet hokeja līgas trešās kārtas spēle starp hokeja klubu Kurbads un Liepāja/Optibet. Neskatoties, ka trešo periodu mājinieki iesāka ar vienu vārtu pārsvaru, uzvaru spēlē ar 3:2 svinēja liepājnieki. (0)