Vairāk sporta, mazāk reklāmas

29.05Hokejs Bobs Hārtlijs: Tas ir sākums lieliskai Latvijas hokeja kustībai Latvijas valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs neilgi pirms došanās uz savu dzimteni sniedza ekskluzīvu interviju Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses daļai. (0)
24.05Hokejs PČ finālu TV skatījušies vairāk nekā 2 miljoni Zviedrijas iedzīvotāju Šī gada pasaules hokeja čempionāta finālu, kurā Zviedrijas izlase ar 2:1 bullīšos pārspēja Kanādu, Zviedrijas televīzijā skatījušies vairāk nekā 2 miljoni iedzīvotāju. (0)
23.05Hokejs Boba Hārtlija seminārs pulcē 80 trenerus no Latvijas un ārvalstīm Šodien, 23.maijā sākās Latvijas Hokeja federācijas (LHF) rīkotais Boba Hārtlija treneru seminārs, kurš pulcēja lielu skaitu pašmāju un ārvalstu dalībnieku. (0)
23.05Hokejs Zināmi Latvijas izlases pretinieki nākamā gada PČ pasaules čempionātā savas apakšgrupas spēles aizvadīs Dānijas pilsētā Herningā un sacentīsies ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Dienvidkoreju. Pasaules čempionāts noritēs no 4. līdz 20. maijam. (0)
22.05   Hokejs VIDEO: Krievija 2. gadu pēc kārtas izcīna bronzu Krievijas valstsvienība vakar 2. gadu pēc kārtas Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā izcīnīja bronzas godalgas, spēlē par 3. vietu ar 5:3 sakaujot Somijas izlasi. (0)
22.05Hokejs Zviedrija bullīšos uzvar Kanādu un izcīna zeltu Par 2017. gada pasaules čempioni hokejā vakar kļuva Zviedrijas valstsvienība, kas finālmačā ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja iepriekšējo 2 gadu čempioni Kanādu. (0)
22.05Hokejs Krievijas hokejisti uzvar somus un iegūst bronzu Krievijas valstsvienība vakar 2. gadu pēc kārtas Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā izcīnīja bronzas godalgas, spēlē par 3. vietu ar 5:3 sakaujot Somijas izlasi. (0)
21.05   Hokejs VIDEO: Zviedri apspēlē somus un cīnīsies par zeltu Par 2. pasaules hokeja čempionāta finālisti vakar kļuva Zviedrijas valstsvienība, kura pusfinālā ar 4:1 viegli tika galā ar Somijas izlases izrādīto pretestību. (0)
21.05   Hokejs VIDEO: Kanāda apspēlējas un sakauj Krieviju Pasaules hokeja čempionāta finālā vakar iekļuva Kanādas valstsvienība, kas pusfinālā atspēlējās no 0:2 un ar 4:2 uzvarēja Krievijas hokejistus. (0)
21.05Hokejs Zviedrija pieveic Somiju un iekļūst finālā Par 2. pasaules hokeja čempionāta finālisti vakar kļuva Zviedrijas valstsvienība, kura pusfinālā ar 4:1 viegli tika galā ar Somijas izlases izrādīto pretestību. (0)