Vairāk sporta, mazāk reklāmas

16.12.2017 20:54

Mūsu U-20 hokejisti uzvar Vāciju un saglabā cerības uz pasaules čempionāta eliti!

Uzvaru pasaules U-20 čempionāta 1A divīzijas spēlē izcīnīja Latvijas izlase, kas pārspēja Vāciju ar 1:0. Vakara mačā starp Franciju un Kazahstānu izšķirsies, kura no divam izlasēm nākamo čempionātu aizvadīs elites divīzijā - Latvija vai Kazahstāna.

Šodien Latvijai derēja tikai un vienīgi uzvara, bet arī šajā gadījumā Kārļa Zirņa trenētās komandas izredzes ir atkarīgas no vakara spēles starp Kazahstānu un Franciju.

Lai arī pirmajā trešdaļā Latvijai piederēja pārsvars metienos – 13:7, atklāt rezultātu neizdevās. Bija arī divas iespējas spēlēt vairākumā, kas palika neizmantotas. Otrajā periodā pretinieku problēmas ar disciplīnu turpinājās, un vienu reizi viņi tomēr tika sodīti – Renārs Krastenbergs realizēja skaitlisko vairākumu - 1:0. Turpinājumā arī Latvijas divas reizes spēlēja mazākumā, kas veiksmīgi tika izturēts.

Pēdējā trešdaļā Latvijas hokejisti trīs reizes pārkāpa noteikumus, bet lielisks vārtos bija Gustavs Dāvis Grigals, kurš atvairīja visus 33 metienus pa saviem vārtiem, palīdzot Latvijai svinēt svarīgo uzvaru ar 1:0. Divas minūtes līdz mača beigām Kārlis Zirnis paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, bet vācieši noņēma vārtsargu, taču pēc minūtes nopelnītais noraidījums neļāva Vācijai atspēlēties.

Viss no mūsējiem atkarīgs ir izdarīts, ja Kazahstāna savā spēlē iegūs vairāk par vienu punktu, tad tieši Āzijas komanda kvalificēsies elites divīzijai, ja vienu vai mazāk – tad Latvija.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lhf.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties