Vairāk sporta, mazāk reklāmas

23.05.2017 21:11

Zināmi Latvijas izlases pretinieki nākamā gada PČ

pasaules čempionātā savas apakšgrupas spēles aizvadīs Dānijas pilsētā Herningā un sacentīsies ar Kanādu, Somiju, ASV, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Dienvidkoreju. Pasaules čempionāts noritēs no 4. līdz 20. maijam.

Savukārt Kopenhāgenas grupā savā starpā sacentīsies Krievija, Zviedrija, Čehija, Šveice, Baltkrievija, Slovākija, Francija, Austrija.

Komandas grupās sadalītas, veicot vienu izmaiņu sistēmā, kāda parasti tiek lietota. Dānija, kas rangā ieņem 14. pozīciju, spēlēs Herningā, nevis Kopenhāgenā, tādējādi samainoties vietām ar Francijas izlasi.

Pēc 2017. gada pasaules čempionāta Latvijas hokeja izlase IIHF rangā ir saglabājusi 12. vietu. Latvijas komandas kontā rangā ir 2520 reitinga punktu un no Slovākijas Latviju šķir tikai desmit punkti, bet Norvēģijai un Baltkrievijai ir par 15 punktiem vairāk.

Svētdien vēlu vakarā ar Zviedrijas hokeja izlases uzvaru (2:1) pēcspēles metienos pār Kanādas izlasi noslēdzās 81. pasaules čempionāts hokejā. Trešo vietu izcīnīja Krievijas izlase, kas ar 5:3 uzveica Somijas hokejistus. Par visa čempionāta vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Zviedrijas jaunais talants Viljams Nīlanders.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: lhf.lv
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties