Vairāk sporta, mazāk reklāmas

22.05.2017 23:10

Zviedrija bullīšos uzvar Kanādu un izcīna zeltu

Par 2017. gada pasaules čempioni hokejā vakar kļuva Zviedrijas valstsvienība, kas finālmačā ar 2:1 pēcspēles metienos pārspēja iepriekšējo 2 gadu čempioni Kanādu.

Rezultāts tika atklāts vien 2. trešdaļas pēdējā minūtē, kad, atrodoties mazākumā, Zviedrijas izlasi vadībā kuriozā veidā izvirzīja Viktors Hedmans. Noslēdzošajā trešdaļā vienīgos vārtus guva Zemgus Girgensona komandas biedrs Raiens O'Railijs, kurš izcēlās pēdējā perioda sākumā, panākot neizšķirtu.

Arī papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, līdz ar to bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija. Zviedrus 2. kārtā vadībā izvirzīja Niklass Bekstrems, bet pēc tam precīzs bija arī Olivers Ekmans-Larsons, atnesot Zviedrijai 10. čempiontitulu.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com