Vairāk sporta, mazāk reklāmas

Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgie lietošanas noteikumi

1.1. AllSports portāla — www.allsports.lv (turpmāk — AllSports portāls) lietošanas noteikumi nosaka AllSports portālā pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumus, nosacījumus, ierobežojumus, kas ir saistoši visiem tā lietotājiem, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā.

1.2. AllSports portāls piedāvā visiem interneta lietotājiem plašu satura un pakalpojumu klāstu, tai skaitā tādus pakalpojumus kā — pieeja jaunākajiem un aktuālākajiem ziņu un tematiskajiem rakstiem, iespēju piedalīties diskusijās un komentāros par publicētajām ziņām un rakstiem, informācijas brīva apmaiņa, publicēto materiālu arhīva izmantošana, uzziņu informācijas iegūšana, video klipu skatīšanās.

1.3. Jebkuram interneta lietotājam ir tiesības saņemt šajos AllSports portāla noteikumos minētos pakalpojumus, ja tādējādi netiek skartas citu personu tiesības.

2. Autortiesības, informācijas un satura materiālu publicēšana

2.1. AllSports aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un AllSports ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

2.2. portāla AllSports komentāros aizliegts izvietot reklāmas saites.

2.3. AllSports interneta lietotāji apzinās, ka AllSports portāls ir pasaules datu tīmeklis un masu medijs, tādēļ iesūtot vai publicējot jebkāda veida informāciju, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, portālā AllSports, šai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma noteikumi. AllSports portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir uzrādīts. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no AllSports par iesūtītās informācijas izmantošanu portālā. Interneta lietotājs atbild par jebkurām darbībām AllSports portālā, ja to veikšanas rezultātā tas aizskar vai var aizskart citu personu iegūtas autortiesības.

2.4. AllSports portāls neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.

2.5. AllSports portālā ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar LR Autortiesību likumu. Jebkura AllSports portālā publicēto materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez AllSports portāla redakcijas atļaujas.

2.6. AllSports portāla lietotāji piedāvātos satura ievietošanas pakalpojumus var izmantot tikai nekomerciālos nolūkos.

2.7. Materiāla ievietotājs AllSports portālā ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors vai ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus.

2.8. AllSports portāla lietotāji apņemas neievietot materiālus, kas neatbilst normatīvajiem aktiem un sabiedrībā vispārpieņemtajām morāles un ētikas normām (piemēram, pornogrāfiska satura materiālus, vardarbību saturošus materiālus, materiālus, kas propagandē alkohola, narkotiku u.c. apreibinošu vielu lietošanu, u.c.). Materiālus aizliegts ievietot reklāmas vai komerciālā nolūkā.

2.9. AllSports portāla lietotājs, kas materiālus ievietojis, atbild par materiālos attēloto personu pretenzijām par materiālu ievietošanu un pretenzijām saistībā ar autortiesību un blakustiesību pārkāpumiem.

2.10. AllSports portāls patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst portālā ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.

2.11. AllSports nav atbildīgs par zaudējumiem, ja lietotāja konts un saturs, tai skaitā lietotāja ievietotas ziņas AllSports portālā tiek izdzēstas vai daļēji bojātas AllSports netīšas darbības rezultātā vai trešo personu ļaunprātīgas vai prettiesiskas rīcības gadījumā.