Vairāk sporta, mazāk reklāmas

Aizvērt

AllSports.lv

Šī ir Latvijas un pasaules sporta fanu draudzīgā kopiena. Mūsu devīze – vairāk sporta un mazāk reklāmas! Mēs vēlamies radīt platformu sporta faniem, nevis reklāmas devējiem. Mūsu mājas lapas saturu kopīgiem spēkiem radīs eksperti un vienkāršie ierindas sporta fani.

Jebkurš darbs ir pelnījis tiks atalgots! AllSports piedāvā savu iekšējo valūtu – Points. Par katru Jūsu publicēto materiālu Jums tiks noteikti punkti, kurus laika gaitā būs iespējams mainīt pret īstiem euro. Jo kvalitatīvāka un interesantāka ir ziņa, jo vairāk punktu būs iespējams saņemt par tās publikāciju.

Katrā mucā ir arī darvas karote. Lai apmaksātu ziņu izvietošanu, kā arī projekta tehniskā atbalsts nodrošināšanai uz AllSports mājas lapas tomēr būs vairāki reklāmkarogi. Ticiet mums – tie būs tikai daži

Pievienot ziņu

Ziņa

Radīt un izvietot interesantu ziņu (video) par gaidāmu vai jau notikušu sporta pasākumu.

+20

Punkti

Saņemiet reitinga punktus par katru izvietotu ziņu. Atceraties, ka punkti tiek piešķirti ne tikai par ziņu publikāciju, bet arī par to reitingu.

Euro

Krājiet punktus un mainiet tos pret naudu! Iespēja nopelnīt ir neierobežota un pilnībā atkarīga no izvietojamo ziņu kvalitātes un kvantitātes.

Reklāma

Bez reklāmas neiztikt. Ar dažu reklāmkarogu palīdzību projekts spēs apmaksāt autoru darbu par ziņu izvietošanu, kā arī servera pakalpojumus projekta vajadzībām.

Jaunas iespējas

AllSports strādās pie savas attīstības. Laika gaitā mājas lapā parādīsies jaunas funkcijas, tādas kā: mīļākais klubs, čempionātu interaktīvas tabulas, maču teksta translācijas un vēl daudz kas cits.

Kopiena

AllSports ir draudzīga sporta fanu kopiena un ne tikai! Mūsu mērķis radīt interesantu, apmeklējamu un populāru portālu. Uz priekšu!