Vairāk sporta, mazāk reklāmas

• 29.10Teniss
    VIDEO: Federers uzvar del Potro Titulētais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien ar 6-7 (5:7), 6-4, 6-3 uzvarēja argentīnieti Huanu Martinu del Potro, savā dzimtajā pilsētā 8. reizi karjerā triumfējot Bāzeles ATP World Tour 500 sērijas turnīrā. (0)
    Federers triumfē Bāzeles ATP turnīrā Titulētais Šveices tenisists Rodžers Federers svētdien ar 6-7 (5:7), 6-4, 6-3 uzvarēja argentīnieti Huanu Martinu del Potro, savā dzimtajā pilsētā 8. reizi karjerā triumfējot Bāzeles ATP World Tour 500 sērijas turnīrā. (0)
  • 16.10Teniss
    VIDEO: Federers uzvar Nadalu "Grand Slam" tituliem bagātākais pasaules tenisists Rodžers Federers svētdien Šanhajas Masters 1000 sērijas turnīra finālā ar 6-4, 6-3 uzvarēja spāni Rafaelu Nadalu, tiekot pie sava 94. titula. (0)
  • 15.10Teniss
    Federers pārspēj Nadalu, izcīnot 94. titulu "Grand Slam" tituliem bagātākais pasaules tenisists Rodžers Federers svētdien Šanhajas Masters 1000 sērijas turnīra finālā ar 6-4, 6-3 uzvarēja spāni Rafaelu Nadalu, tiekot pie sava 94. titula. (0)
  • 19.09Teniss
    Gulbim pārliecinošs zaudējums Sanktpēterburgas turnīrā Latvijas tenisists Ernests Gulbis otrdien Sanktpēterburgas ATP World Tour 250 sērijas turnīra pamatsacensību 1. kārtas mačā ar 3-6, 0-6 zaudēja britam Liamam Broudijam. (0)
  • 22.08Teniss
    Gulbis zaudē Fučovičam Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien piedzīvoja zaudējumu 1. kārtas mačā Vinstonas-Seilemas ATP World Tour 250 turnīrā, ar 6-7 (1:7), 2-6 piekāpjoties Ungārijas tenisistam Mārtonam Fučovičam. (0)
  • 28.07Teniss
    Gulbis izstājas Gštādes turnīra ceturtdaļfinālā Latvijas tenisists Ernests Gulbis piektdien Gštādes ATP World Tour 250 sērijas turnīra ceturtdaļfināla mačā, 3 setos ar rezultātu 3-6, 6-4, 3-6 zaudēja Itālijas tenisistam Fabio Fonjīni. (0)
    Gulbis iekļūst ATP turnīra ceturtdaļfinālā Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Gštādes ATP World Tour 250 sērijas turnīra 2. kārtas mačā ļoti grūtā cīņā ar 7-6 (12:10), 3-6, 6-4 uzvarēja Itālijas tenisistu Paolo Lorenci, iekļūstot sacensību ceturtdaļfinālā. (0)
  • 26.07Teniss
    Gulbis Gštādes turnīru sāk pārliecinoši Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien Gštādes ATP World Tour 250 sērijas turnīra 1. kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-4 uzvarēja Vācijas tenisistu Danielu Brandsu. (0)
  • 21.07Teniss
    Gulbis zaudē krievam Hačanovam Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Zviedrijā notiekošā Bostades ATP World Tour 250 sērijas turnīra 2. kārtas mačā, neizmantojot 2 mačbumbas, ar 6-4, 6-7 (5:7), 3-6 zaudēja Krievijas tenisistam Karenam Hačanovam. (0)
  • 25.06Teniss
    Federers 9. reizi triumfē Halles ATP turnīrā Titulētais šveiciešu tenisists Rodžers Federers svētdien Halles ATP World Tour 500 sērijas turnīra izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru, triumfējot jau 9. reizi turnīrā. (0)
  • 15.06Teniss
    Federers negaidīti zaudē ranga 302. raketei Titulētais šveiciešu tenisists Rodžers Federers vakar aizvadīja savu 1. maču pēc vairāk nekā 2 mēnešu pārtraukuma, negaidīti zaudējot Tomijam Hāsam. (0)
  • 29.05Teniss
    Gulbis zaudē French Open 1. kārtā Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien piedzīvoja zaudējumu Francijas atklātā čempionāta 1. kārtā, 3 setos piekāpjoties Marinam Čiličam. (0)
  • 27.03Teniss
    Nadals izcīna uzvaru jubilejas mačā Maiami "Masters" sērijas turnīra ietvaros savu karjeras 1000. maču aizvadīja spāņu tenisists Rafaels Nadals, jubileju atzīmējot ar pārliecinošu uzvaru. (0)
  • 21.03Teniss
    Gulbis zaudē Maiami turnīra kvalifikācijā Latviešu tenisists Ernests Gulbis pirmdien Maiami "ATP Masters 1000" notikušajās sacensībās piedzīvoja zaudējumu jau kvalifikācijas pirmajā kārtā. (0)
  • 07.01Teniss
    Stabiņš debitē ATP kvalifikācijā Oklendā debiju ATP kvalifikācijas turnīros piedzīvoja Krišjānis Stabiņš, kurš turnīra pirmajā kārtā ar 4:6, 4:6 divos setos atzina poļu tenisista Ježija Janoviča pārākumu. (0)
  • 06.01Teniss
    Marejs pastāsta kā Skotija viņu sagatavoja vējainiem laikapstākļiem Skotu tenisists Endijs Marejs intervijā pastāsta kā Skotija viņu sagatavoja vējainajiem Dohas laikapstākļiem, kur triumfēja 2008. un 2009. gadā. (0)
  • 16.11.2016Teniss
    Marejs finālturnīru ilgākāja cīņā uzveic Nišikori ATP World Tour Finals ilgakajā trīs setu mačā, kas ilga trīs stundas un divdesmit minūtes, britu tenisists Endijs Marejs ar 6:7(9), 6:4, 6:4 pārspēja Kei Nišikori, palielinot savas izredzes iekļūt nākamajā kārtā. (0)