Vairāk sporta, mazāk reklāmas

04.10.2017 22:08

Ostapenko iekļūst Pekinas turnīra 3. kārtā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko trešdien Pekinas WTA Premier turnīra 2. kārtā ar rezultātu 6-3, 7-5 uzvarēja austrāliešu tenisisti Samantu Stosuru.

Ostapenko jau mača 1. geimā lauza Stosuras servi, bet nākamajā nosargāja savu. Ostapenko 3. geimā ieguva 5 breikbumbas, tomēr nevienu no tām nespēja izmantot. Latvijas tenisiste 7. geimā vēlreiz lauza pretinieces servi, panākot jau 5-2. Uzreiz gan viņai neizdevās pielikt punktu 1. setam, taču izdevās uzvarēt ar 6-3. Otrā seta sākumā Stosura izmantoja savu 5. breikbumbu, taču Ostapenko nākamajā geimā atbildēja ar to pašu. Ļoti svarīgs bija arī 4. geims, kurā Ostapenko neizmantoja 5 breikbumbas, tomēr 6. reizē savu iespēju izmantoja, izvirzoties vadībā ar 3-1. Taču Stosura nepadevās un nākamajā geimā vēlreiz lauza Ostapenko servi. 11. geimā Stosura pie savas serves izvirzījās vadībā ar 40:15, tomēr Ostapenko izdevās atspēlēties un iegūt 2 breikbumbas, kas vienlaikus bija arī mačbumbas. Stosura 1. atspēlēja, bet ar 2. nespēja tikt galā, Ostapenko iekļūstot Pekinas turnīra 3. kārtā.

Ostapenko šonedēļ pasaules rangā ieņem rekordaugsto 8. vietu, kamēr Stosura šobrīd WTA rangā ieņem 45.vietu. Abas tenisistes tikās pagājušajā gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, kad uzvarēja Stosura. Savukārt šogad Francijas atklātajā čempionātā uzvaru svinēja Ostapenko, kura vēlāk triumfēja arī visā turnīrā.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties