Vairāk sporta, mazāk reklāmas

23.09.2017 23:56

Ostapenko iekļūst Seulas turnīra finālā

Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko sestdien 3 setos ar rezultātu 3-6, 6-1, 6-3 pieveica taizemieti Laksiku Kamkamu, iekļūstot Seulas WTA International sērijas turnīra finālā.

Šajā turnīrā ar 1. numuru izliktā Ostapenko 1. setā zaudēja ar 3-6, savukārt 2. setā viņa dominēja, svinot uzvaru ar 6-1. Ostapenko 3. seta sākumā neizmantoja breikbumbu un zaudēja nākamajās 11 izspēlēs, nonākot iedzinējos ar 0-3. Ostapenko parādīja raksturu, panākot 3-3 un izcīnot uzvaru 3. setā ar 6-3.

Par iekļūšanu finālā Ostapenko, kura WTA rangā patlaban ieņem 10. vietu, tikusi pie 180 WTA ranga punktiem. Latvijas tenisiste sasniegusi jau 5. WTA finālu savā karjerā. Līdz šim vienīgo titulu viņa izcīnīja šogad, sensacionāli triumfējot Francijas atklātajā čempionātā. Mačā par savu 2. titulu karjerā Ostapenko svētdien tiksies ar brazīlieti Beatrīsu Adadžu Maju, kura rangā ieņem 71. vietu.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com