Vairāk sporta, mazāk reklāmas

04.11.2017 23:19

Sevastova izstājas WTA Elite Trophy pusfinālā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova sestdien piedzīvoja zaudējumu Ķīnā notiekošā WTA Elite Trophy turnīra pusfinālā, kurā ar rezultātu 3-6, 3-6 piekāpās vācietei Jūlijai Gērgesai.

Sevastova nonāca iedzinējos jau pašā mača sākumā, jo 1. geimā nespēja nosargāt savu servi. Cīņa mazliet izlīdzinājās seta vidū, tomēr Sevastova, kura tikai ar lielām grūtībām nosargāja savu servi 3. un 5. geimā, 1. setā zaudēja ar 3-6. Situācija būtiski nemainījās arī 2. setā, kura sākumā vāciete izvirzījās vadībā ar 3-0. Sevastova kortā izsauca savu treneri, bet spēles gaita nemainījās, Latvijas tenisistei piedzīvojot zaudējumu ar 3-6 arī 2. setā.

Pašlaik WTA rangā Sevastova ir 15. vietā, kas ir viņas karjeras rekords. Tikmēr Gērgesa atrodas 15. vietā. Sevastova ar Gērgesu šosezon sacentās arī Maljorkas WTA International turnīra finālā, kurā Latvijas tenisiste svinēja uzvaru 3 setos un tika pie sava 2. WTA turnīru titula karjerā. Savstarpējos mačos gan labāk veicies vācietei, kura 6 mačos guvusi 4 uzvaras.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com