Vairāk sporta, mazāk reklāmas

26.07.2017 23:07

Sevastova pārliecinoši iekļūst Bostades turnīra ceturtdaļfinālā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova trešdien Bostades WTA International sērijas turnīra 2. kārtas mačā ar 6-2, 6-3 pārliecinoši apspēlēja Krievijas tenisisti Jeļizavetu Kuļičkovu.

Sevastova jau pašā mača sākumā ieguva breikbumbu, ko pretiniecei gan izdevās atspēlēt. Latvijas tenisiste 4. geimā uzvarēja visās izspēlēs, pārliecinoši nobreikojot Kuļičkovu, kura vēlāk ieguva 1 breikbumbu, taču to nespēja izmantot, Sevastovai triumfējot 1. setā ar 6-2. Sevastova 2. seta sākumā atspēlēja 2 breikbumbas, taču tas netraucēja Kuļičkovai 5. geimā lauzt viņas servi. Sevastova gan uzreiz atbildēja ar to pašu, izmantojot 1 no 2 breikbumbām. Latvijas tenisiste nosargāja savu servi, bet 8. geimā vēlreiz nobreikoja pretinieci, panākot 5-3. Nākamajā geimā viņa nodrošināja uzvaru 2. setā ar 6-3 un arī visā mačā.

Šajā turnīrā Sevastova, kura šobrīd pasaules rangā ieņem 17. vietu, ir izlikta ar 2. numuru. Savukārt Kuļičkova, pret kuru līdz šim Sevastova vēl nevienu reizi nebija spēlējusi, rangā patlaban ir vien 164. vietā. Par iekļūšanu sacensību ceturtdaļfinālā Sevastova ieguvusi 60 WTA ranga punktus un 6175 ASV dolāru prēmiju. Nākamajā kārtā Latvijas tenisiste spēlēs pret Čehijas sportisti Kateržinu Sinjakovu, kura turnīrā izlikta ar 7. numuru.

Pievienoja: goal46Oriģinālavots: flashscore.com
Reitings 0

Komentāri

Tikai reģistrētie lietotāji var atstāt komentārus IenāktReģistrēties