Vairāk sporta, mazāk reklāmas

16.10Visi citi Toms Švāns grib uzvarēt Igauniju Pēc Avo Kēla iecelšanas par Latvijas volejbola izlases galveno treneri Igaunijā šim notikumam tiek piešķirta liela nozīme. Kā to uztver Pērnavā? (0)
04.09Visi citi Aleksandrs Kudrjašovs spēlēs Portugālē Latvijas izlases volejbolists Aleksandrs Kudrjašovs bija viens no pirmajiem, kurš pirms šīs sezonas vienojās par spēlēšanu kādā no ārvalstu klubiem. Lai atrastu viņa mājvietu šosezon, nāksies meklēt salas Atlantijas okeānā. (0)
26.08Visi citi Sieviešu izlase universiādē pārspēj Kolumbiju Šodien pirmo uzvaru pasaules universiādē Taipejā (Taivāna) izcīnīja Latvijas sieviešu valstsvienība, kas trijos setos pārspēja Kolumbiju. (0)
26.08Visi citi Namiķe un Grosberga finišē 9. vietā Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā izcīnījušas dalītu 9. vietu. (0)
26.08Visi citi Namiķe un Grosberga ieņem 2. vietu grupā Eiropas U-18 čempionātā Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā cīņā par 1. vietu grupā piekāpās Austrijas pārim, bet Robertam Kļaviņam un Jānim Jansonam turnīrs pēc trim zaudējumiem ir beidzies. (0)
26.08Visi citi Universiādē uzvaras pagaidām rokās nedodas Arī piektdiena neatnesa Latvijas volejbola izlasēm pirmo panākumu pasaules universiādē Taipejā (Taivāna). Latvijas vīriešu izlase pēdējā grupas spēlē piekāpās Ukrainai, bet spēlē par 9.-16. vietu Latvijas sieviešu valstsvienība atzina Brazīlijas pārākumu. (0)
24.08Visi citi Namiķe un Grosberga iekļūst Eiropas U-18 čempionāta PLAY-OFF turnīrā Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā ar divām uzvarām sākušas Eiropas U-18 čempionātu pludmales volejbolā. Puišu turnīrā zaudējums Robertam Kļaviņam un Jānim Jansonam. (0)
24.08Visi citi Universiādē zaudējums četros setos Dienvidkorejai Trešo neveiksmi pasaules universiādē Taipejā (Taivāna) cietusi Latvijas vīriešu izlase, kas ar 1:3 (-18, 23, -17, -14) atzina Dienvidkorejas valstsvienības pārākumu. (0)
24.08Visi citi Volejbolistes universiādē cīnīsies par 9. vietu Piedzīvojot zaudējumu arī trešajā sacensību dienā Latvijas sieviešu izlase universiādē sacensības turpinās, cīnoties par 9.-16. vietu. (0)
23.08Visi citi Volejbolistiem universiādē vēl pa neveiksmei Arī otrajā universiādes sacensību dienā Taivānas galvaspilsētā Taipejā zaudējumu cietušas Latvijas volejbola izlases. (0)